پنجشنبه، ۰۶ شهریور ۹۳ - ۱۱:۱۸

استاندار سیستان و بلوچستان در بازدید از پایانه مرزی کوهک به بررسی مسائل و مشکلات مبادلات مرزی پرداخت. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران…

استاندار سیستان و بلوچستان در بازدید از پایانه مرزی کوهک به بررسی مسائل و مشکلات مبادلات مرزی پرداخت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه سیستان و بلوچستان، علی اوسط هاشمی در سفر دو روزه خود به شهرستان سراوان از مناطق مرزی این شهرستان بازدید کرد.

وی ضمن تاکید بر تسهیل مبادلات مرزی و ترانزیت کالا، اظهارکرد: احداث زیرساخت‌های لازم و گسترش این پایانه مرزی از نیازهای اساسی برای رونق فضای تجارت در شهرستان سراوان است.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پایانه مرزی باید به گونه‌ای گسترش یابد که افراد پاکستانی وقتی وارد خاک ایران می‌شوند تفاوت را به وضوح لمس کنند.

وی با انتقاد از وضعیت نابسامان این پایانه، ابراز کرد: در طول سال‌های گذشته رونق این پایانه باید به نحوی صورت می‌گرفت که امروز سخن از منطقه آزاد به میان می‌آوردیم اما هیچ‌گونه تغییری در این نقطه حاصل نشده است.

استاندار سیستان و بلوچستان از محل انبار کالا و اجناس وارداتی و صادراتی بازدید کرد و گفت: دولت آماده هرگونه همکاری با سرمایه‌گذاران برای احداث سوله و انبار در این پایانه است.

به گزارش ایسنا، هاشمی در ادامه بازدید خود از مناطق مرزی از پاسگاه مرزی میل 163 سرکشی کرد و با فرماندهان نظامی و انتظامی به گفت‌وگو پرداخت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.