شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۱:۱۸

“محسن شمس” مسئول فروش انتشارات انصاریان در گفتگو با خبرنگار ادبیات باشگاه خبرنگاران گفت: کتاب “علی، منبع فضایل و کمالات” اثر سید صادق…

“محسن شمس” مسئول فروش انتشارات انصاریان در گفتگو با خبرنگار ادبیات باشگاه خبرنگاران گفت: کتاب “علی، منبع فضایل و کمالات” اثر سید صادق حسینی یزدی با تیراژ 1000 نسخه و به قیمت 12 هزار تومان توسط انتشارات انصاریان چاپ شد این کتاب پیرامون زندگی امام علی(ع) نوشته شده است.
 
وی افزود: شعاع هشتمین نور نگاهی بر زندگی خادم الرضا، حاج رضا انصاریان دارد و به قلم محمد تقی انصاریان، برادر حاج رضا انصاریان در تیراژ 1000 نسخه به قیمت 40 هزار تومان توسط انتشارات انصاریان چاپ  شد.
 
مسئول فروش انتشارات انصاریان ادامه داد: کتاب چالش‌ها و راهکارهای عصر اثر قدرت الله مشایخی در تیراژ 1000 نسخه و به قیمت 30 هزار تومان توسط انتشارات انصاریان چاپ و منتشر شد در این کتاب، نویسنده سخنان امام صادق(ع) را جمع آوری و به بازار نشر عرضه کرده است.
 
گفتنی است انتشارات انصاریان کتاب دیگری با عنوان صاعقه‌های الهی در رد وهابیت را چاپ و منتشر کرده این کتاب ترجمه محمد مهدی منتظری است که در آن به دلایل رد فرقه‌ وهابیت پرداخته می‌شود متن عربی کتاب یکی از متون موثر در شیعه شدن برخی افراد در جهان عرب بوده است.

انتهای پیام / اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.