چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۳

 وی افزود: بنده بر این اعتقادم دولت به خاطر آنچه که تحویل گرفت و آنچه که به مردم قول داده است،اراده جدی و…

 
وی افزود: بنده بر این اعتقادم دولت به خاطر آنچه که تحویل گرفت و آنچه که به مردم قول داده است،اراده جدی و معناداری دارد و متأسفانه به دلیل ناکارآمدهایی که در عرصه مدیریت داخلی و فساد اقتصادی گسترده‌ایی که در دوره‌های گذشته وجود داشت؛متأسفانه دولت با مشکلات متعددی روبرو ست.  
 
حق‌شناس با بیان اینکه سیستم اقتصاد در کشور نهادینه شده است اظهار داشت: یک ستاد سیستمایتک در کشور به وجود آمده و دولت به تنهایی نمی‌تواند از آن عبور کند؛لذا عقلانیت حکم می‌کند با اولویت به مسائل فکر کنند و دولت بنای خود را بر این گذاشته است که با حل و فصل مسائل خود در عرصه سیاست‌های خارجی گام اول خود را بردارد و تمرکز خود را در این بخش مدیریت کند تا بتواند پس از عبور از این مرحله در جهت مبارزه با فساد و مدیریت سیاستی داخلی کشور موارد عمل شود.  
 
عضو حزب اعتماد ملی اظهار داشت: باید نمره قابل قبولی را به دولت به لحاظ اولویت‌هایی که برای مردم و تحقق آنها اتخاذ کرده‌اند داد و در عین حال از ملت نیز انتقاد است که سطح خواسته‌های خود را افزایش ندهند و به حمایت جدی از دولت بپرادازند و از این دولت که در جهت مبارزه با افراط گرایی گام برداشته است حمایت کنند.  
 
حق‌شناس درباره عملکرد دلواپسان گروهی به نام دلواپسان گفت: بنده فکر می کنم این موضوع طبیعی است و بخش دلواپسان بخش عمده‌ای از قدرت را در اختیار داشته  و امروزه احساس خطر می‌کنند؛ این داد و بیدادها امری طبیعی است و تاحدودی عقلانی به نظر می‌رسد زیرا این گروه در صدد هستند توجه  مردم را از حوزه‌های اصلی به حوزه‌های فرعی منتقل کنند.  
 
وی خاطر نشان کرد: حجم عظیم بدهی برخی افراد به بانک‌ها  و مشکلاتی که درباره برداشت‌هایی که داشته‌اند و اموال بیت‌المال را پس نداده‌اند؛نشان از دلواپسی حقیقی در این مجموعه  نیست.

انتهای پیام/  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.