پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۳

به گزارش خبرگزاری مهر، هادي صادق دقيقي در این باره اظهار داشت: اين سمينار توسط  استانداري قزوين و با همكاري اداره كل كار،…

به گزارش خبرگزاری مهر، هادي صادق دقيقي در این باره اظهار داشت: اين سمينار توسط  استانداري قزوين و با همكاري اداره كل كار، تعاون و رفاه اجتماعي و شركت شهرک هاي صنعتي  با حضور استاد علي محمد بيدار مغز برگزار مي شود.

وي افزود: با توجه به اهميت موضوع و لزوم رعايت مسائل تشريفاتي در مراسم و ديدارهاي رسمي داخلي و خارجي لازم است مديران دستگاه ها و كارشناسان ذيربط در اين سمينار حضور پررنگي داشته باشند.

مديركل روابط عمومي استانداري يادآور شد: طبق هماهنگي به عمل آمده در پايان دوره گواهي شركت در سمينار توسط دفتر آموزش و پژوهش استانداري براي حاضران  صادر خواهد شد.

وي افزود: عنوان دقيق اين سمينار “اصول و اصول و آداب تشريفات با محوريت تشريفات كاربردي و حركات غير كلامي در تاريخ اول تيرماه  از ساعت 8 لغايت 17 در سالن اجتماعات استانداري برگزار مي شود .

دبير شوراي اطلاع رساني استان در پايان  خواستار حمايت و همكاري مديران دستگاه هاي اجرايي، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي دولتي و غير دولتي، بانك ها و موسسات مالي و شهرداران استان در برگزاري هرچه بهتر اين سمينار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.