سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۰

به گزارش حوزه فرهنگی باشگاه خبرنگاران  به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی «حسین شاکری» ، گفت:…

به گزارش حوزه فرهنگی باشگاه خبرنگاران  به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی «حسین شاکری» ، گفت: بنابر اعلام دبیرخانه همایش علمی ـ پژوهشی شناخت اخلاق و آداب رضوی از سری برنامه‌های دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) تاکنون 100 اثر پژوهشی به دبیرخانه همایش واصل شده است.
 
وی بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوعات محوری همایش امسال بویژه در بحث اقتصاد و فرهنگ مدیریتی و تناسب آن با نام‌گذاری سال توسط مقام معظم رهبری به نام فرهنگ و اقتصاد و نیز با عنایت به تبلیغات هدفمند صورت گرفته انتظار می‌رود این آثار تا پایان مهلت ارسال آثار به 200 اثر افزایش یابد.

دبیر همایش علمی پژوهشی شناخت اخلاق و آداب رضوی افزود: تلاش می‌کنیم در همایش سال جاری و قبل از اختتامیه همایش کتاب گزیده مقالات برگزیده منتشر و در دسترس علاقه‌مندان قرارگیرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی اظهار کرد: همچنین در همین راستا کتاب مجموعه مقالات منتخب همایش سال گذشته نیز در تیراژ 3000 جلد در آینده‌ای نزدیک چاپ و منتشر خواهد شد.
 
وی در ادامه از تشکیل کمیته برنامه‌های جانبی همایش علمی پژوهشی اخلاق و آداب رضوی خبر داد و اظهار کرد: بنابر اعلام نماینده بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) در استان مرکزی با هدف برنامه‌ریزی جهت غنای هرچه بیشتر جشنواره امام رضا(ع) در استان و استفاده از ظرفیت‌های هنری در جهت تبیین جایگاه امام رضا(ع) و نیز سیره و کلام آن امام همام نشست مشترک دبیرخانه جشنواره با انجمن هنرهای تجسمی و کارگروه هنرهای سنتی و آئینی استان مرکزی برگزار شد.

شاکری پایان افزود: در این جلسه مقرر شد تا هنرمندان مرتبط با انجمن‌های مذکور نسبت به خلق آثار هنری مرتبط با موضوع همایش در حاشیه آن اقدام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.