پنجشنبه، ۰۶ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۵

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به افتتاح بیش از 150 پروژه صنعتی در یک سال‌گذشته در قم، گفت:…

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به افتتاح بیش از 150 پروژه صنعتی در یک سال‌گذشته در قم، گفت: 1500 واحد اقتصادی دیگر در استان در حال احداث است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه قم، یونس عالی پور در مراسم افتتاح دو طرح صنعتی در شهرک شکوهیه قم، با بیان اینکه این واحدها با سرمایه‌گذاری 7500 میلیارد تومان در استان قم در حال ساخت است، افزود: از هفته دولت در سال‌گذشته تاکنون دستاوردهای مهمی در حوزه صنعت در قم به دست آمده است.

رییس صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به این دستاوردهای صنعتی افزود: در طول یکسال گذشته بیش از 150 پروژه صنعتی در هفته دولت، 22 بهمن و روز صنعت افتتاح شد.

وی عنوان کرد: عمده این پروژه‌ها با مشارکت دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی به ثمر نشسته است که در این راستا به غیر از 2500 واحد صنعتی فعال در قم 1700 پروژه دیگر صنعتی در دست اجراست که امیدواریم با کمک بانک‌ها بتوانیم ظرفیت‌های فعلی را به 4000 واحد صنعتی برسانیم.

عالی‌پور اشتغال‌زایی را یکی از آثار مهم راه‌اندازی واحدهای صنعتی در قم برشمرد و اظهارداشت: با راه‌اندازی این واحدهای صنعتی 50 هزار نفر اشتغال‌زایی در سطح استان قم به میزان اشتغال افزوده خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.