سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۱

ˈعلی اصغریˈروز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد از پرونده ها در راستای کم فروشی، تقلب، گران…

ˈعلی اصغریˈروز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد از پرونده ها در راستای کم فروشی، تقلب، گران فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، فروش کالاهای قاجاق و عرضه خارج از شبکه تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه حدود 945 میلیون ریال جریمه برای این متخلفان برآورد شد که به تعزیرات حکومتی معرفی شدند؛ بیان کرد: این تخلف ها در سوپر مارکت ها، قنادی ها و میوه و تره بار بوده است.

اصغری ضمن بیان این مطلب که طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه ادامه دارد ؛ اظهارداشت: شهروندان با مشاهده هرگونه تخلف درفروشگاهای سطح شهرستان، موارد را با تلفن گویای 124 اداره صنعت، معدن و تجارت بابل تماس تا در اسرع وقت مورد پیگیری قرار گیرد.

وی گفت: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، برخی مایحتاج ضروری شهروندان از قبیل 195 تن گوشت مرغ به قیمت 58 هزار و 500 ریال ، گوشت قرمز به میزان 60 تن با قیمت مصوب 170 هزار ریال و همچنین توزیع 330 تن شکر با قیمت مصوب 20 هزار و 500 ریال در بابل توزیع شد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بابل گفت: این میزان از مواد غذایی در سطح فروشگاهای مصرف کارکنان دولت و فروشگاه مخابرات، بهزیستی ، رفاه و فروشگاهای زنجیریه ای سطح شهرستان عرضه شده است.ک/3

7328/608

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *