سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۵۲

محمد حسین ضیایی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همچنین در سیل اخیر حدود 22 کیلومتر از راههای روستایی…

محمد حسین ضیایی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همچنین در سیل اخیر حدود 22 کیلومتر از راههای روستایی گناباد در منطقه پسکلوت تخریب شده که برای بازسازی مجدد آن نیاز به حدود 25 میلیارد ریال اعتبار است .

وی بیان کرد: اعتبار نگهداری ، مرمت و نگهداری ماشین آلات راه و شهر سازی گناباد در سال جاری از محل تملک دارایی استان حدود 16 میلیارد ریال می باشد که 26درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

وی افزود: 45 کیلومتر از راههای بین شهری گناباد نیز نیاز به روکش آسفالت دارد که هزینه برآورد شده برای آن بیش از30 میلیارد ریال می باشد.

رییس اداره راه و شهرسازی گناباد گفت: راه روستای ˈزیرجانˈ برای آسفالت در اولویت قرار گرفته و درصورت تامین اعتبار و قیر در اولین فرصت این پروژه اجرا می شود.

ضیایی افزود: برای آسفالت نمودن راههای روستایی، روستاهایی در اولویت هستند که دارای بیش از 50 خانوار باشند.

رییس اداره راه و شهرسازی گناباد درخصوص پروژه های ملی حوزه راه گفت: پروژه های محورهای گناباد-مهنه، گناباد- فردوس، گناباد-بجستان و ایمن سازی محور گناباد-بیدخت جزء پروژه های ملی محسوب می شود که پیمانکاران مشغول بکار هستند.

وی در خصوص محور گناباد-مهنه افزود: طول این محور برای دوبانده شدن 33 کیلومتر است که 12 کیلومتر مربوط به حوزه استحفاظی گناباد دارای پیشرفت 80 درصدی بوده و 22میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار بر اساس فهرست بهای سال 88 برای این پروژه نیاز است.

514/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.