جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۴

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران  به نقل از روابط عمومی شبكه دو سيما، با اتمام سری قبلی برنامه «بچه‌های مسجد» به تهيه…

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران  به نقل از روابط عمومی شبكه دو سيما، با اتمام سری قبلی برنامه «بچه‌های مسجد» به تهيه كنندگی غلامرضا حبيبی، از هفته گذشته 22 خرداد، اين برنامه در 100 قسمت 90 دقيقه ای به تهيه كنندگی پيام ابراهيم پور كار خود را آغاز كرد.

 اين برنامه پنجشنبه 29 خرداد با حضور حجت الاسلام اخوان (كارشناس دينی) و جمعه 30 خرداد با حضور فاطمه اسلامی (كارشناس دينی) به اين موضوع كه انتخاب رشته تحصيلی مناسب برای دانش آموزان تا چه اندازه در انگیزه شغلی و زندگی آينده تأثيرگذار است، می پردازند.
 
اجرای اين برنامه را حميد ميناوند (روزهای پنجشنبه) و خانم ربيعی (روزهای جمعه) بر عهده دارند. از ديگر آيتمهای سري جديد اين برنامه می توان به بخش «چلچراغ» كه به معرفی مساجد مختلف مي پردازد، اشاره كرد.

 اين هفته در ادامه هفته گذشته، مسجدی كه فعاليتهای نوجوانان را در عرصه نجوم و رصدشناسی به تصوير می كشد، معرفی می شود. در بخش ديگري از برنامه هم نخبگان جوان كشورمان معرفی می شوند. همچنين پلی بك هايی در مورد امام زمان(عج) نيز از اين برنامه پخش خواهد شد.
 
برنامه «بچه های مسجد» كاري از گروه معارف شبكه دو سيماست كه روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 12 به مدت 90 دقيقه به روی آنتن شبكه دو می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.