دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۷:۱۸

به گزارش خبرنگار سینمای جهان باشگاه خبرنگاران به نقل از ورایتی؛ کمپانی مارول برای اکران فیلم “نگهبانان کهکشان” روز شماری می‌کنند، اما کراگردان…

به گزارش خبرنگار سینمای جهان باشگاه خبرنگاران به نقل از ورایتی؛ کمپانی مارول برای اکران فیلم “نگهبانان کهکشان” روز شماری می‌کنند، اما کراگردان فیلم “جیمزگان” با نزدیک شدن به اول آگوست کمی احساساتی شده است.

نویسنده و کارگردان این فیلم در صفحه‌ی اجتماعی خود از افکارش درباره‌ی مراحل پس از تولید این فیلم ابر قهرمانی نوشت. او همیشه از اسم کارگردانانی هم چون “جورج لوکاس” و “ریدلی اسکات” می‌ترسد، آنها به فیلم‌هایشان(پس از تولید) صحنه‌های جدید اضافه می‌کنند و فیلم‌ها را از نو تدوین می‌کنند.

“گان” می‌گوید که حالا کار این دسته کارگردانان را می‌فهمد و می‌تواند خودش هم اینکارو را بعد از اتمام “نگهبانان” انجام دهد.

“گان” می‌نویسد: دو سال پشت سر، کم کم نگران شدم که باید متوقف شوم، اما هفتم جولای به سنگاپور می‌روم و در آنجا تور مطبوعاتی خواهم داشت و فکر می‌کنم جز به پایان رساندن این فیلم چاره‌ی دیگری ندارم.

همچنین “گان” اضافه کرد و جدا از تغییراتی که بر روی میکس صدای دیجیتال در حال انجام گرفتن است، کار بر روی این پروژه تمام شده است به “گان” درباره کار با کمپانی “مارول” می‌گوید: فکر می‌کنم تهیه کنندگان مارول به تدریج متوجه ناتوانی من در خوشحال شده‌اند و راه مان را تا پایان کار از هم جدا کرده‌ایم. آنها باید این فیلم و پروژه‌ی آن را از قلب خونین من جدا کنند.

“گان” همچنین از علاقه‌اش به یکی از شخصیت‌های فیلم که راکون تروفزری (با صدای برادلی کوپر) است می‌گوید: “چشمانم پر از اشک می شود وقتی به این فکر می‌کنم که دیگر نمی‌توانم با “راکت” کار کنم(حداقل برای مدت زمانی کوتاه). او مرکز زندگی من شده است و خیلی خیلی دوستش دارم” در کنار “کوپر”، “کریس پرت” در نقش “پیترکیل/ استارلورد”، “دیو باتیستا” در نقش “دراکس”، “زو سالدانا” در نقش “گامورا” و “وین دیزل در نقش “گروت” صدا پیشگی خواهند کرد.

“نگهبانان کهکشان” اول آگوست در سالن‌های سینما اکران می‌شود.

انتهای پیام/ اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *