سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۲

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه دو، مدیر گروه فیلم های تلویزیونی شبکه دو گفت: «رسم…

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه دو، مدیر گروه فیلم های تلویزیونی شبکه دو گفت: «رسم رفاقت» که در ژانر کودک و نوجوان ساخته می شود و درباره فرید و پویا دو نوجوان تکواندو کار است که دوستی خوبی با یکدیگر دارند اما توجه ویژه پدر پویا به سعید ماجراهای دیگری را برای این دو دوست رقم می زند.
 
مهدی کریمی افزود: در این پروژه شاهرخ فروتنیان نقش پدر پویا را ایفا خواهد کرد، مردمی مصمم و دلسوز که به دلیل فوت شدن پدر دوست فرزندش، با او بسیار مهربان است.   
 
وی گفت:رهبر قنبری «رسم رفاقت»را به سفارش گروه فیلم های تلویزیونی شبکه دو، برای پخش در روز نوجوان می سازد، این کار اکنون روزهای پایانی پیش تولید را سپری می کند و به زودی تولید آن آغاز خواهد شد.
 
مدیر گروه فیلم های تلویزیونی شبکه دو تصریح کرد: تا امروز همکاری فرزام گل سفیدی تصویربردار، عقیل تقی زاده برنامه ریز، آبتین برقی طراح صحنه و لباس، علیرضا باقربیگی طراح گریم و مدیر تولید، مجید یوسفی صداگذار، کاوه ایمانی تدوینگر، محسن پورهاجریان مجری طرح و منصور ناظمی مدیر تدارکات با این پروژه قطعی شده است.
 
شاهرخ فروتنیان طراح صحنه و لباس، نقاش و بازیگر سینما و تلویزیون است او بازی در فیلم های سینمایی دلتنگی های عاشقانه، دهلیز، فرزندخوانده ، میگرن، بوسیدن روی ماه، آقا یوسف، برخورد خیلی نزدیک، شبانه روز، جعبه موسیقی، خواب زمستانی، اقلیما، نسل جادویی، به آهستگی، باغ‌های کندلوس ، دیشب باباتو دیدم آیدا ، گیلانه، چند تار مو و .. را در کارنامه خود دارد.
 
او پیش از این در مجموعه های تلویزیونی قصه‌های غلامحسین خان تهرانی اثر مرضیه برومند، پزشکان  به کارگردانی مسعود کرامتی و قصه‌های رودخانه کمال تبریزی نیز بازی کرده است.

انتهای پیام /اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.