شنبه، ۱۰ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۳

به گزارش خبرنگار مهر، محسن رضایی از روز گذشته وارد شهرستان الیگودرز شده که تنها برنامه خبری وی سخنرانی در جمع مردم شهرستان…

به گزارش خبرنگار مهر، محسن رضایی از روز گذشته وارد شهرستان الیگودرز شده که تنها برنامه خبری وی سخنرانی در جمع مردم شهرستان الیگودرز بود.

بنابر اعلام رسمی برنامه های سفر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به شهرستان الیگودرز، بنا بود وی سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه این شهرستان باشد اما پس از تاخیری یک ساعته اعلام شد این سخنرانی بین نماز ظهر و عصر انجام خواهد شد.

در نهایت محسن رضایی با تاخیر 70 دقیقه ای نسبت به زمان اعلام شده و در هنگام ایراد خطبه های نماز جمعه وارد مسجد جامع شهر الیگودرز شد.

در زمان سخنرانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام جمعیتی بالغ بر 800 نفر در مسجد جامع شهر الیگودرز حضور داشتند.

عده ای از نمازگزاران جمعه با لباس های محلی بختیاری در مسجد حاضر شده بودند که به استقبال محسن رضایی رفتند.

امام جمعه موقت شهرستان الیگودرز با عنوان مالک اشتر امام خمینی(ره) و عمار مقام معظم رهبری از دکتر محسن رضایی تجلیل کرد و به بیان نقل قول هایی از امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در وصف دکتر رضایی پرداخت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جریان سخنرانی خود با اشاره به اهداف سفر دو روزه به شهرستان الیگودرز اظهار داشت: در این سفر مشکلات شهرستان الیگودرز در جلساتی با نخبگان و مسئولین این شهرستان بررسی شد.

وی با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای کشاورزی و منابع آبی شهرستان الیگودرز در طرح انتقال آب قمرود افزود: این مشکلات با حضور استاندار لرستان بررسی شد و تصمیمات خوبی نیز برای رفع کردن آن گرفته شد.

پس از اتمام نماز عصر و در حالی که محسن رضایی قصد خروج از مسجد را داشت با ابراز احساسات مردم مواجه شد و برخی از مردم نیز مشکلات خود را در قالب نامه به وی انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *