شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۵۴

هوشنگ بازوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طرح جامع شهر خرم آباد علی رغم اینکه 10 سال طول کشیده تا تهیه…

هوشنگ بازوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طرح جامع شهر خرم آباد علی رغم اینکه 10 سال طول کشیده تا تهیه و تصویب شود در برخی موارد دارای مشکل است.

وی با اشاره به اینکه این طرح جامع در زمینه تراکم و انبوه سازی در خرم آباد با مشکلات جدی مواجه است، افزود: این امر منجر به فرار سرمایه گذاران در این زمینه از خرم آباد خواهد شد.

استاندار لرستان با اشاره به ارائه درخواست بازنگری طرح جامع شهر خرم آباد به وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: وزیر هم موافقت اولیه خود را برای بازنگری در این طرح اعلام کرده اند.

بازوند همچنین از ارائه دو درخواست در شورای عالی معماری و شهرسازی خبر داد و بیان داشت: یکی از این موارد مربوط به واگذاری پادگان صفر هفت است که با مجوز این شورا نهایی خواهد شد.

وی عنوان کرد: همچنین تعریف ضابطه جدید برای ساخت و ساز در محدوده منتهی به خیابان شریعتی خرم آباد به طول هشت کیلومتر در ورودی شهر خرم آباد از سمت اندیمشک از دیگر درخواستهای ارائه شده است.

استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت بهسازی چهره شهر خرم آباد در این محدوده عنوان کرد: این در حالیست که طی 20 سال گذشته چهره شهر در این منطقه هیچ تغییری نکرده است که امیدواریم با تعیین ضوابط جدید و با همکاری شهرداری، نظام مهندسی و بانکها بتوان در مسیر زیباسازی این منطقه گام برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *