چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۸

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبكه دو، پیام ابراهیم پور با اعلام این خبر گفت: این…

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبكه دو، پیام ابراهیم پور با اعلام این خبر گفت: این برنامه طی 30 شب و در 30 قسمت هر روز با بیان سوژه ای برای مخاطبان و دعوت از مهمانانی كه از میان خانواده های ایرانی انتخاب می شوند، سعی دارد لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان به ارمغان آورد.

تهیه كننده این برنامه خاطرنشان كرد: این برنامه تاكنون با سوژه های مختلفی مهمان خانه مخاطبان بوده است و حجج اسلام زائری و ظهیری در آنها بعنوان كارشناس مذهبی حضور داشته اند. این برنامه با حضور رسالت بوذری به عنوان مجری ثابت برنامه و مجید بهره مند در سمت كارشناس مجری رسانه و خبر، چهارشنبه 18 تیر با موضوع «بررسی كمكهای فرزندان به والدین» به روی آنتن می رود كه حجت الاسلام علی سرلك در این قسمت از برنامه بعنوان كارشناس مذهبی حضور دارند و مطالبی را درخصوص عبارت «در خدمتیم 2» كه معنای كمك عاشقانه فرزندان نسبت به والدینشان را در كارهای روزمره نشان می دهد، بیان می كند.

ابراهیم پور گفت: این برنامه در روزهای پنجشنبه و جمعه 19 و 20 تیر نیز با موضوعاتی همچون «محبت و صمیمیت» و «فرق روزهای عید با روزهای دیگر» به روی آنتن می رود.

ابراهیم پور با بیان اینكه این برنامه در چهارمین سری پخش خود با این محور به روی آنتن می رود كه مجری با مهمانانی كه از دل مردم رصد می شوند، به گپ و گفت می پردازد، ابراز كرد: مخاطبانی كه علاقه مندند به عنوان مهمان در این برنامه حضور داشته باشند، می‌توانند نام و شماره خود را به شماره 30000225 پیامك كنند. استودیوی این برنامه زنده در فرهنگسرای شفق واقع در منطقه شش تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان 21، فرهنگسرای شفق است.

برنامه «شبهای روشن» كاری از گروه معارف شبكه دو سیماست كه یازدهمین سوژه آن با نام «كمك فرزندان» چهارشنبه 18 تیر، 25 دقیقه بامداد به مدت 60 دقیقه به روی آنتن شبكه دو می‌رود.

انتهای پیام/ اس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.