جمعه، ۲۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۰۳

به گزارش خبرنگار مهر، خطیب نماز جمعه شهرستان چهار باغ در خطبه های این هفته با اشاره به تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب…

به گزارش خبرنگار مهر، خطیب نماز جمعه شهرستان چهار باغ در خطبه های این هفته با اشاره به تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، با اظهار این مطلب افزود: حرکت به سمت خودکفایی و تحقق شعار “ما می‏توانیم” در همه عرصه ‏ها از جمله خودکفایی در تولید محصولات دفاعی حاصل از تدابیر هوشمندانه رهبر کبیر انقلاب است.

حجت الاسلام قادر محمدی در ادامه تاکید کرد: ایران اسلامی در 3 دهه گذشته با شدیدترین تحریم‏ های نظام سلطه مواجه بوده است به طوری که در 8 دفاع مقدس 35 کشور رژیم بعث عراق را حمایت کردند و از فروش حتی سیم خاردار نیز به کشورمان جلوگیری کردند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر به همگان ثابت شده است که تحریم‏ ها باعث بالندگی‏ و پر برکتی در عرصه‏ های مختلف به ‏ویژه در بخش دفاعی شده است و صدر اخبار رسانه های خارج از کشور تولید موشک‏ های بالستیک، هواپیماهای جنگی، ناوها و ناوچه ‏های دریایی، ماهواره‏ ها و دیگر محصولات فضایی، موشک‏های هدایت‏ شونده و سیستم‏ های پدافندی شده است.

روز “نکبت” شوم ترین روز در تاریخ معاصر جهان است

محمدی توضیح داد: ملت ایران اسلامی در این سالهای اخیر شاهد خیانت انگلیس و آمریکا بوده اند امیدواریم با یاری خدا و با تکیه بر توان هیئت مذاکره‏ کننده بتوانیم قهرمانانه از صحنه مذاکرات هسته‏ ای خارج شود.

خطیب جمعه شهرستان چهارباغ با اشاره به اینکه مذاکرات هسته ای فرصتی ارزنده برای اثبات حثانیت ملت ایران است، ادامه داد: امتیاز دادن خلاف عقلانیت و مصالح ملی ماست و مانور قهرمانانه که منجر به طلبکاری سلطه‏ گران و بدهکاری ایران شود تقاوت دارد.

وی با اشاره به روز 26 اردیبهشت ماه، افزود: روز اعلام موجودیت رژیم صهیونیستی یا روز “نکبت” شوم ترین روز در تاریخ معاصر است در این روز طرح های استعماری و ضدبشری رژیم صهیونیستی دستاوردی جز قتل و ترور برای بشیریت نداشته است.

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی یک روز پس از خروج سربازان انگلیسی از فلسطین تشکیل شد و تاسیسش حاصلی جز “نکبت” و مصیبت برای بشریت به خصوص مسلمانان در پی تداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *