پنجشنبه، ۰۹ مرداد ۹۳ - ۰۵:۰۵

به گزارش خبرنگار تجسمی باشگاه خبرنگاران ؛ هنرهای تجسمی در هفته‌ای که گذشت در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان میزبان نمایشگاه‌هایی با محوریت…

به گزارش خبرنگار تجسمی باشگاه خبرنگاران ؛ هنرهای تجسمی در هفته‌ای که گذشت در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان میزبان نمایشگاه‌هایی با محوریت رمضان بود.

در هفته‌ای گذشت نگارخانه شیث، میزبان نمایشگاه نقاشی آبرنگ و رنگ روغن با آثار هنرمند جوان کشورمان بود. در این نمایشگاه بیش از20 تابلو نقاشی و طرح‌های سرامیکی به نمایش گذاشته شد.

موزه هنرهای معاصر و آثار چاپ دستی

موزه هنرهای معاصر تهران در هفته‌ای که گذشت نیز میزبان نمایشگاه چاپ دستی از آثار هنرمندان خارجی بود البته در این هفته کارگاه آموزشی در این موزه به مناسبت عید سعید فطر برگزار شد. نمایشگاه چاپ دستی تا 16 مرداد در موزه‌های هنرهای معاصر تهران ادامه دارد.

نمایشگاه‌های تهران پس از” عید سعید فطر” 

در ابتدای هفته آینده برابر با 11 مرداد ماه نگارخانه‌های موزه عکسخانه شهر شیث، معرفت، ترانه باران میزبان نمایشگاه‌های تجسمی خواهند بود.

نمایشگاه بزرگ نقاشی “در خانه هنرمندان ایران”

خانه هنرمندان ایران نیز از 14 مرداد ماه میزبان اولین بازار بزرگ نقاشی با 500 اثر خواهد بود. این نمایشگاه در تمامی گالری‌های تهران تا 23 مردادماه ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.