چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۴۳

عبدالرحمان رستمیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری گردهمایی سرمایه گذاری، محرک توسعه دامغان در هتل فردوسی تهران گفت: در…

عبدالرحمان رستمیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری گردهمایی سرمایه گذاری، محرک توسعه دامغان در هتل فردوسی تهران گفت: در این گردهمایی بیش از 100 نفر از سرمایه گذاران و موثرین دامغانی حضور دارند.

وی هدف از برگزاری این گردهمایی را پیشبرد اهداف عالی در راه تعالی جایگاه واقعی شهرستان کهن و تاریخی دامغان دانست و افزود: این مهم تنها به یاری سرمایه گذاران و موثرین شهرستان، استان و کشور تحقق پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد با برگزاری این گردهمایی از تجارب ارزنده، دانش سازنده و اندیشه اندیشمندانه سرمایه گذاران و موثرین دامغانی، مسائل و مشکلات سرمایه گذاری در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شهر دامغان مرتفع شود.

رستمیان از حضور استاندار سمنان و نماینده عالی دولت در استان، شخصیت های ملی دامغانی، نمایندگان ادوار مردم شهرستان دامغان در مجلس شواری اسلامی ، جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان دامغان در این گردهمایی خبر داد و عنوان کرد: حاضران در این گردهمایی دیدگاه ها و نقطه نظرات خود جهت پیشرفت و توسعه شهرستان دامغان را با سرمایه گذاران مطرح خواهند کرد.

گردهمایی سرمایه گذاری، محرک توسعه دامغان از طرف دفتر نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری شهرستان دامغان پنج شنبه 2 خرداد ساعت 17:30 لغایت 21 در تهران، میدان امام خمینی (ره)، ابتدای خیابان فردوسی، خیابان کوشک مصری در هتل فردوسی برگزار خواهد می شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.