چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۴۳

عبدالرحمان رستمیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری گردهمایی سرمایه گذاری، محرک توسعه دامغان در هتل فردوسی تهران گفت: در…

عبدالرحمان رستمیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری گردهمایی سرمایه گذاری، محرک توسعه دامغان در هتل فردوسی تهران گفت: در این گردهمایی بیش از 100 نفر از سرمایه گذاران و موثرین دامغانی حضور دارند.

وی هدف از برگزاری این گردهمایی را پیشبرد اهداف عالی در راه تعالی جایگاه واقعی شهرستان کهن و تاریخی دامغان دانست و افزود: این مهم تنها به یاری سرمایه گذاران و موثرین شهرستان، استان و کشور تحقق پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد با برگزاری این گردهمایی از تجارب ارزنده، دانش سازنده و اندیشه اندیشمندانه سرمایه گذاران و موثرین دامغانی، مسائل و مشکلات سرمایه گذاری در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شهر دامغان مرتفع شود.

رستمیان از حضور استاندار سمنان و نماینده عالی دولت در استان، شخصیت های ملی دامغانی، نمایندگان ادوار مردم شهرستان دامغان در مجلس شواری اسلامی ، جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان دامغان در این گردهمایی خبر داد و عنوان کرد: حاضران در این گردهمایی دیدگاه ها و نقطه نظرات خود جهت پیشرفت و توسعه شهرستان دامغان را با سرمایه گذاران مطرح خواهند کرد.

گردهمایی سرمایه گذاری، محرک توسعه دامغان از طرف دفتر نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری شهرستان دامغان پنج شنبه 2 خرداد ساعت 17:30 لغایت 21 در تهران، میدان امام خمینی (ره)، ابتدای خیابان فردوسی، خیابان کوشک مصری در هتل فردوسی برگزار خواهد می شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *