شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۷

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی توحیدی صبح شنبه در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان کرمان گفت: آمار کشفیات به دلیل قرار…

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی توحیدی صبح شنبه در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان کرمان گفت: آمار کشفیات به دلیل قرار گرفتن استان کرمان در مسیر ترانزیت مواد مخدر بالا بوده و در واقع کرمان به سدی مستحکم برای فعالیت قاچاقچیان تبدیل شده است.

وی به رتبه نخست کرمان در زمینه کشف مواد مخدر اشاره و تصریح کرد: طی سال جاری 16 تن مواد مخدر در این استان کشف شده است که این امر نشانگر تلاش های ماموران نیروی انتظامی در این عرصه است.

توحیدی گفت: امروز استان کرمان برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شده و ماموران پر تلاش با فداکاری در مقابل سوداگران مرگ ایستادگی کرده در این ر اه تعداد زیادی از این ایثارگران نیز جان خود را از دست داده و به مقام والای شهادت نائل شده اند.

فرماندار کرمان با اشاره به اینکه گرفتار کردن جوانان در دام اعتیاد از جمله توطئه های دشمنان است، اذعان داشت: انقلاب اسلامی ایران به آسانی به دست نیامده که به دشمنان اجازه دهیم به این نظام و انقلاب صدمه وارد کنند و در مقابل آنها با تمام توان ایستادگی می کنیم.

رئیس شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کرمان بر لزوم ارائه روش های نوین برای مبارزه با قاچاقچیان و گرفتار شدن افراد در دام اعتیاد تاکید و تصریح کرد: امروز فرهنگسازی و آگاه سازی نیاز اساسی جامعه است و همه دستگاه های مرتبط باید در این زمینه ورود پیدا کنند.

وی گفت: باید زمینه های لازم برای بازگشت افراد معتاد به جامعه و زندگی سالم فراهم شده و در صدد درمان این افراد باشیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.