سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۵:۵۵

به گزارش خبرنگار مهر، فرامرز اکبری پیش از ظهر سه شنبه در مراسم گرامیداشت سفر رهبر انقلاب به گیلانغرب با حضور امام جمعه…

به گزارش خبرنگار مهر، فرامرز اکبری پیش از ظهر سه شنبه در مراسم گرامیداشت سفر رهبر انقلاب به گیلانغرب با حضور امام جمعه کرمانشاه، اظهار داشت: گیلانغرب یکی از شهر های مقاوم کشور در دوران 8 سال دفاع مقدس است که از سوی مقام معظم رهبری مورد لطف قرار گرفته و پروژه های خوبی برای برون رفت از محرومیت این شهرستان اختصاص داده شده است.

وی گفت: دولت تدبیر و امید نیز گام های موثری در زمینه محرومیت زدایی از استان برداشته است و ما امروز شاهد افتتاح پروژه های سفر مقام معظم رهبری هستیم.

اکبری ادامه داد: در راستای توسعه شهر گیلانغرب قدم های موثری برداشته شده است و تمام سعی ما نیز بر این است که بتوانیم به پیشرفت و آبادانی این شهر کمک کنیم.

فرماندار گیلانغرب افزود: از جمله شاخص ترین پروژه های سفر مقام معظم رهبری مجموعه فرهنگی یادمان شهدای گیلانغرب است که کار آن پیشرفت قابل توجهی داشته است.

اکبری همچنین با اشاره به بازگشایی مرز سومار، گفت: تاثیری که گشایش این مرز به عنوان بستری برای اشتغال  و توسعه منطقه دارد، تاثیری مثبت و قابل توجه است.

وی در پایان یاد آور شد: از مجموع 63 پروژه مصوب سفر مقام معظم رهبری به گیلانغرب، 16 پروژه تکمیل شده، 27 پروژه در دست اقدام بوده و 20 پروژه نیز بدون اعتبار مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.