دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۴

به گزارش  حوزه فرهنگی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون‌، مدیر جدید کانون استان کرمان در میان سوابق…

به گزارش  حوزه فرهنگی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون‌، مدیر جدید کانون استان کرمان در میان سوابق کاری‌اش ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرمان، معاونت برنامه‌ریزی و برنامه و بودجه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت امور کتاب خانه‌ها و سرپرستی معاونت فرهنگی این اداره کل را بر عهده داشته است.

آخرین مسئولیت وی معاونت آموزش متوسطه در آموزش و پرورش ناحیه‌ 1 کرمان بوده و او پیشتر ریاست «هنرستان هنرهای زیبا»ی کرمان را نیز بر عهده داشته است. علیزاده متولد سال 1347 و دارای مدرک کارشناسی ارشد جغرافیا است.

 
او با حکم علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون به عنوان مدیرکل کانون استان کرمان جایگزین مسعود گنج علی‌خان حاکمی می‌شود که از ابتدای تیر 1390 این مسوولیت را بر عهده داشت.
  
در این حکم نیز کیفیت بخشی به فعالیت‌های مراکز فرهنگی، هنری کانون استان، ایجاد ارتباط با مدارس به منظور فراهم کردن امکان بهره‌مندی عموم دانش‌آموزان استان از محصولات کانون و شناسایی و جذب کودکان و نوجوانان مستعد برای عضویت در مراکز همچنین ارتباط متقابل میان بخش‌های ستادی و مراکز کانون با هماهنگی استانداری و تعامل و همکاری با مسوولان سایر دستگاه‌های مرتبط در استان کرمان مورد تاکید قرار گرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.