سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۵

به گزارش خبرنگار مهر، شاپور رستمی عصر دوشنبه در نشست بررسی پروژه‌های عمرانی استان بوشهر اظهار داشت: پروژه‌های بسیار مهمی در بخش عمرانی…

به گزارش خبرنگار مهر، شاپور رستمی عصر دوشنبه در نشست بررسی پروژه‌های عمرانی استان بوشهر اظهار داشت: پروژه‌های بسیار مهمی در بخش عمرانی در نقاط مختلف استان بوشهر اجرا شده که نقش بسیار مهمی در آبادانی شهرها و روستاهای استان داشته است.

وی بر لزوم تلاش برای اجرای پروژه‌های نیمه تمام تاکید کرد و بیان داشت: برای اجرای پروژه‌های عمرانی باید تلاش شود تا از روش‌های جدید اعتبارات تامین شود و تکیه بر اعتبارات دولتی نباشد و برنامه‌ریزی مطلوبی برای اجرای پروژه‌ها صورت بگیرد.

لزوم نظارت مستمر بر اجرای پروژه‌های عمرانی

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر بر لزوم نظارت مستمر بر اجرای پروژه‌های عمرانی تاکید کرد و افزود: در اجرای پروژه‌های عمرانی باید توجه ویژه‌ای به کیفیت اجرا و همچنین زمان‌بندی مناسب برای اجرای پروژه صورت بگیرد.

وی بر لزوم تلاش برای استفاده از حضور سرمایه گذاران و خیرین برای اجرای پروژه‌ها تاکید کرد و ادامه داد: استان بوشهر دارای ظرفیت های بسیار خوبی است که باید از این ظرفیت ها و توانمندی‌ها به خوبی بهره بگیریم.

اجرای پروژه‌های عمرانی به روش‌های سنتی پاسخگو نیست

رستمی با بیان اینکه هیچ پروژه‌ای در استان بوشهر بدون انجام مطالعات و تایید فنی نباید تعریف و اجرا شود، اضافه کرد: این موضوع توسط دفتر فنی استانداری پیگیری و به همه فرمانداری ها نیز ابلاغ شود.

وی خواستار فعالیت بیشتر سیستم نظارت و کنترل برای اجرای پروژه‌ها شد و تصریح کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی به روش‌های سنتی پاسخگو نیست و باید قبل از آغاز پروژه نسبت به انجام هماهنگی‌های لازم اقدام شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر ادامه داد: به منظور تکمیل طرح‌های نیمه تمام بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی بیش از 160 میلیارد تومان اعتبار ارزش افزوده و آلایندگی در سال جاری تخصیص می‌یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.