شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۵:۱۴

به گزارش خبرنگار مهر، (ب. ز) دوشنبه 19 دی ماه سال 92 با حکم دادستانی تهران بازداشت و روانه زندان شد. پیش از…

به گزارش خبرنگار مهر، (ب. ز) دوشنبه 19 دی ماه سال 92 با حکم دادستانی تهران بازداشت و روانه زندان شد.

پیش از دستگیری متهم، 12 تن از نمایندگان مجلس در نامه ای خطاب به روسای قوای سه گانه خواستار برخورد با (ب. ز) شده بودند. در بخشی از این نامه آمده بود (ب. ز) 43 ساله که راست و دروغ، آغاز کار خود را به یکی از مقامات جمهوری اسلامی که به رحمت خدا پیوسته است منتسب می کند امروز به عنوان ثروتمندی همه فن حریف در صحنه های مختلف در جولان است. بر اساس اطلاعات موثق موجود دلایل کافی برای تعقیب این فرد به اتهام قصاص و افساد در دست است.

 در حالیکه متهم مدعی بود بدهی خود را به وزارت نفت پرداخت کرده است تحقیقات قضایی صورت گرفته نشان داد اسنادی که او ارائه کرده است واقعی نیست. سخنگوی قوه قضائیه نیز در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد (ب. ز) در جریان تحقیقات صداقت لازم را ندارد.شناسایی اموال (ب.ز) نیز ادامه دارد و هنوز تمام نشده است.

در حالیکه گفته می شود متهم در سلول انفرادی در اوین به سر می برد، طی روزهای گذشته شایعاتی در خصوص مشاهده (ب. ز) در فرودگاه مهرآباد مطرح شد.

جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران در گفتگو با خبرنگار مهر با تکذیب این شایعات گفت: هیچ تغییری در وضعیت (ب. ز) ایجاد نشده و وی همچنان در زندان است.

بر اساس آخرین اخبار، بازپرس پرونده با توجه به اینکه تحقیقات کامل نشده است قرار بازداشت (ب. ز) را تمدید کرده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *