یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۸

“محمدرضا راه‌چمنی”در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، درباره آخرین فعالیت‌ها و توسعه دفاتر استانی حزب متبوعش اظهار داشت: انجام اقدامات لازم برای…

“محمدرضا راه‌چمنی”در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، درباره آخرین فعالیت‌ها و توسعه دفاتر استانی حزب متبوعش اظهار داشت: انجام اقدامات لازم برای توسعه دفاتر استانی و سازماندهی دوران تشکیلاتی از برنامه‌های مورد نظر حزب است.

وی بیان داشت: انجام بسیاری از فعالیت‌های حزبی و سیاسی نیازمند داشتن رسانه‌ای مستقل است، به همین منظور پس از اقدام برای راه‌اندازی روزنامه‌ تحت عنوان” همکاری ملی” و کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات نظارت در آینده‌ای نزدیک اقدام به انتشار می‌کنیم.

راه‌چمنی هدف از انتشار روزنامه “همکاری ملی” را اینگونه عنوان و گفت: با انتشار روزنامه به عنوان سخنگوی حزب وحدت و همکاری ملی درصدد کمک و همیاری با دولت یازدهم در پیشبرد امور و برنامه‌های حزبی خود هستیم.

دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی تصریح کرد: پس از تحقق و تامین منابع مالی و امکانات روزنامه “همکاری ملی” در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد.

راه‌چمنی به فعالیت کمیته‌های انتخاباتی حزب متبوعش اشاره و خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی کمیته‌های انتخاباتی در دفاتر استانی حزب به دنبال شناسایی افراد با صلاحیت برای حضور در انتخابات مجلس و ارائه لیست مشترک با اصلاح‌طلبان هستیم.

دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی به برگزاری کنگره حزب متبوعش اشاره کرد و بیان داشت: اواخر مهر ماه یا اوایل آبان، حزب اقدام به برگزاری کنگره‌ای به منظور همکاری‌های بیشتر با دفاتر استانی برای حضور در انتخابات دهم مجلس می‌کند.

وی گفت: اکنون در حال رایزنی‌ با شخصیت‌های سیاسی اصلاح‌طلب با هدف ایجاد و تقویت وحدت و انسجام جریان اصلاح‌طلبی هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.