چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۲۰

ˈحسین شعبانیˈ روز چهارشنبه در نشست خبری به خبرنگاران گفت: معلمان نمونه بر اساس سهمیه تعیین شده از سوی وزارت آموزش و پرورش…

ˈحسین شعبانیˈ روز چهارشنبه در نشست خبری به خبرنگاران گفت: معلمان نمونه بر اساس سهمیه تعیین شده از سوی وزارت آموزش و پرورش و در قالب گروههای 27 گانه بر اساس شاخص هایی تعیین و معرفی شده اند.

وی افزود: این معلمان که بر اساس شاخص های علمی، دانشی، مهارتی و ارزشی ارزیابی و امتیازبندی شده اند شامل 155 نفر سهمیه شهرستانی، شش نمونه استانی و یک نمونه کشوری است.

وی گفت: ˈمحمد شاه حسینیˈ از استان سمنان امسال به عنوان نمونه کشوری انتخاب شده است.

شعبانی با بیان اینکه در تجلیل از خدمات معلمان در این هفته 17 عنوان برنامه در استان و شهرستانهای مختلف برگزار می شود اظهار داشت: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا از برنامه ها این هفته است.

وی حضور در نمازهای جمعه و سخنرانی مدیرکل و روسای آموزش و پرورش در جمع نمازگزاران، افتتاح نمایشگاه کتاب، نواخته شدن زنگ نمادین ˈسپاس معلمˈ، برگزاری مسابقات ورزشی، برپایی همایش استانی تجلیل از معلمان و … از جمله برنامه های بزرگداشت مقام معلم در استان سمنان است.

معاون اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: ستاد بزرگداشت هفته معلم از آبان 92 فعال شده است و هشت جلسه برگزار کرده است.

دوازدهم تا هفدهم اردیبهشت به عنوان هفته معلم نامگذاری شده است.

دوازدهم اردیبهشت سالروز شهادت علامه استاد مطهری به عنوان روز معلم تعیین شده است.ک/3

599/608

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *