دوشنبه، ۱۳ مرداد ۹۳ - ۰۷:۳۱

فرمانده‌ی انتظامی شهرستان بم از کشف167 کیلوگرم تریاک و دستگیری سه قاچاقچی در عملیات اطلاعاتی پلیس این شهرستان طی 48 ساعت گذشته خبر…

فرمانده‌ی انتظامی شهرستان بم از کشف167 کیلوگرم تریاک و دستگیری سه قاچاقچی در عملیات اطلاعاتی پلیس این شهرستان طی 48 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کویر، سرهنگ «محمدرضا فداء» در تشریح این خبر گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر بم با اجرای یک طرح اطلاعاتی مشترک با پلیس استان سمنان از عبور یک محموله‌ی مواد مخدر از این شهرستان به مرکز کشور با خبر شدند.

وی افزود: در راستای جلوگیری از عبور و انتقال این محموله، تیم‌های گشت و بازرسی پلیس مبارزه با مواد مخدر با هوشیاری کامل در مبادی ورودی و خروجی شهرستان مستقر شدند و خودروهای عبوری را تحت کنترل قرار دادند.

فرمانده‌ی انتظامی بم خاطرنشان کرد: مأموران پرتلاش پلیس تریلر مورد نظر را که از چابهار به مقصد تهران در حرکت بود متوقف و در بازرسی از آن 49 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

فداء با اشاره به تداوم این عملیات بصورت گشت نامحسوس و ایست و بازرسی یادآور شد: در ادامه، مأموران به یک دستگاه مینی‌بوس عبوری نیز مشکوک شدند و آن را به پارکینگ انتقال دادند.

این مسئول انتظامی با اشاره به کشف 118 کیلوگرم تریاک از این خودرو تصریح کرد: در این عملیات با تلاش بی‌وقفه‌ی پلیس سه قاچاقچی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.