دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۱۱:۲۳

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، تالیتا استون، عضو یک مرکز فعال در امور اجتماعی، پس از انتقاد و مخالفت با مضامین اشعار…

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، تالیتا استون، عضو یک مرکز فعال در امور اجتماعی، پس از انتقاد و مخالفت با مضامین اشعار خوانده شده توسط اسنوپ لاین، توسط افراد ناشناسی تهدید به مرگ و تجاوز جنسی شد.  
 
این دختر 25 ساله، تاکنون هزاران پیام تهدیدآمیز از طریق شبکه‌های اجتماعی دریافت کرده است و حتی چند هفته‌ای است که جرئت خارج شدن از خانه را نیز ندارد.  
 

استون مضامین این اشعار را خشونت‌آمیز و ضداخلاقی خوانده بود و به همین دلیل مورد اهانت طرفداران این خواننده قرار گرفت.  
 
به گفته او، “زمانی که به پلیس اطلاع دادم، فقط خندیدند و هیچ کاری برای دفاع از من انجام ندادند!”  
 
استون در ادامه افزود، “بعد از اینکه به این گروه اعتراض کردم و از مسئولین خواستم از اجراهای آنها جلوگیری کنند، برخوردهایی با من شد که از کار خود پشیمان شدم.  

 

وی افزود: دلم می‌خواست در جایی پنهان شوم و دیگر به هیچ چیز اعتراض نکنم! اما بیشترین چیزی که از آن وحشت داشتم این بود که این افراد به اعضای خانواده‌ام آسیبی برسانند، یا مردان او را مورد تجاوز جنسی قرار دهند.


 
گفتنی است، اسنوپ لاین خواننده و تهیه‌کنندهٔ سبک رپ آمریکایی است. وی از خوانندگان سیاه‌پوست موسیقی رپ تبهکاری و گانگستری است که در اشعارش هرگونه اخلاق و ارز‌ش‌های انسانی را زیر پای لگدمال می‌کند و طرفدارنش را به آزادی بی قید و شرط دعوت می‌کند.
 
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.