چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۴۷

به گزارش خبرنگار مهر،  دستیار جوان رئیس جمهور ظهر چهارشنبه در همایش جوانان، امید و توسعه در بوشهر با بیان اینکه امام راحل(ره)…

به گزارش خبرنگار مهر،  دستیار جوان رئیس جمهور ظهر چهارشنبه در همایش جوانان، امید و توسعه در بوشهر با بیان اینکه امام راحل(ره) در عمل اعتماد خود به جوانان را ثابت کرد اظهار داشت: مدبرانه‌ترین و استراتژیک‌ترین سخنان و تصمیمات با مدیریت امام و مشورت جوانان صورت می گرفته است.

دستیار جوان رئیس جمهور با بیان اینکه باید به جوانان اعتماد داشت، تصریح کرد: از دیدگاه مقام معظم رهبری کسانی که جوانان را منزوی می‌کنند کارشان خدمت نبوده بلکه خیانت است.

وی ادامه داد: اگر امروز مخالفتی با تجربه اندوزی و مدیریت جوانان احساس می شود به صراحت می گویم که مخالف با خط رهبری و امام و شهدا است.

وزیر ورزش و جوانان فقط وزیر ورزش است

الله‌بداشتی افزود: به دلیل مشکلات بسیاری که از دولت قبل بر کمر این دولت نشسته شاید دولت نتواند به ما جوانان پست‌های بالای مدیریتی داده و این به معنای عدم اعتماد دولت جدید به جوانان نیست.

دستیار رئیس جمهور با بیان اینکه وزیر ورزش و جوانان فقط وزیر ورزش است ادامه داد: معطل ترین بخش دولت جوانان بوده و متاسفانه برنامه‌ای وجود نداشته و پیشنهاد ما این است که اسم وزارت را به جوانان و ورزش تغییر دهید.

وی با بیان اینکه انتخابات 24 خرداد و پیروزی دکتر روحانی مدیون جوانان این مرز و بوم است تصریح کرد: جوانان همیشه در حال نقش آفرینی انتخابات بوده و پرشورترین نشست ها همیشه در جوانان بوده است.

الله بداشتی تصریح کرد: یکی از ماموریت‌های ما به عنوان دستیار جوان رئیس جمهور ایجاد بسترهای کارآفرینی و بنگاه‌های خصوصی جوانان است.

استخدام در دولت و اداره ها نباید ملاک شما قرار گیرد

وی ادامه داد: باور کنید دیگر استخدامی در دولت و اداره‌ها نباید ملاک شما قرار گرفته و اشتباهی که دولت قبل در سال گذشته با استخدام انجام داد فشار بسیاری بر روی دولت جدید وارد آمد.

وی با بیان اینکه در تهران هم توانایی جذب نیرو نداریم تصریح کرد: راهکار این موضوع لاغر کردن بدنه دولت همراه با چابکی و سرعت است.

وی ادامه داد: بنگاه های خصوصی و بسترهای کارآفرینی باید با ایده های جوانان و مشورت آنان در مناطق آزاد و ویژه شکل بگیرد.

دستیار جوان رئیس جمهور تصریح کرد: باید با راه اندازی این بنگاه‌های خصوصی فضا را به گونه ای فراهم کرده که یک جوان نیازمند ماهی دو میلیون تومان نبوده و مشکلی از بابت اشتغال خود و توسعه کشور نداشته باشد.

فرهنگ پرسش‌گری در میان جوانان و کنجکاوی آنان دیده شود

الله بداشتی با بیان اینکه در عسلویه چندین برابر امکانات وجود داشته برای جوانان شغل وجود دارد تصریح کرد: خودتان با ایده ها و راهکار های خود پیشنهاد داده و ایده ها را منسجم و عملیاتی کنید.

وی ادامه داد: تا وقتی که فرهنگ پرسش گری در میان جوانان و کنجکاوی آنان دیده نشود و این مهم رونق نگیرد نمی توانیم به نتیجه مطلوب خود دست بیابیم.

الله بداشتی خاطر نشان کرد: وحدت گروه ها و احزاب با یکدیگر عامل پیروزی و انسجام ملت و دولت بوده و بوشهر یکی از پیشگامان این وحدت است.

دولت با داشتن مدیران جوان و جوانپسند به سمت پیشرفت قدم برمی‌دارد

دستیار رئیس جمهور ادامه داد: آنانکه در پی تخریب، دشمنی، فساد و تفرقه هستند نه اصلاح طلب هستند نه اصول گرا بلکه خائنان ملت هستند.

وی ادامه داد: چاره ای جز خدمت کردن و تجربه اندوزی به دولت تدبیر و امید نداشته و راه بر هر گونه نامیدی بسته است چرا که این قفل را با درایت خود باز کرده ایم.

وی با بیان اینکه می خواهند من و شما را از این دولت ناامید کنند تصریح کرد: رهبر انقلاب صراحتا از این دولت بارها حمایت کرده و گفته اند این مدیران فرزندان انقلاب هستند.

دستیار جوان رئیس جمهور افزود: دولت تدبیر و امید با داشتن مدیران جوان و جوانپسندی همچون دکتر سالاری به سمت پیشرفت و توسعه قدم بر خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.