پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۱

“محمدرضا روشنایی” در گفتگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران، از برگزای نشست “بررسی چگونگی پیدایش گروهک تکفیری داعش” در دفتر تحکیم وحدت خبر…

“محمدرضا روشنایی” در گفتگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران، از برگزای نشست “بررسی چگونگی پیدایش گروهک تکفیری داعش” در دفتر تحکیم وحدت خبر داد و گفت: این نشست با حضور “سعدالله زارعی” کارشناس مسائل خاورمیانه، در محل دفتر این تشکل دانشجویی تشکیل برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این نشست امروز (پنجشنبه 12 تیر) ساعت 11 برگزار می‌شود، اظهارداشت: همچنین  نشستی با عنوان “توافقنامه ژنو و بررسی فعالیت‌های اقتصادی دولت یازدهم” را در دستور کار قرار دادیم، که زمان آن را در زمان‌های بعدی اعلام می‌کنیم.

سخنگوی دفتر تحکیم وحدت اسلامی برگزاری نشستی با ادوار دفتر تحکیم و انجمن‌های عضو فعلی را از دیگر برنامه‌های این تشکل دانشجویی عنوان کرده و بیان داشت: در همین راستا 24 تیر نشستی را با عنوان “انتقال تجربیات بین نسل قدیم و جدید” خواهیم داشت.

روشنایی در پایان نشست آموزشی در مشهد مقدس را از دیگر برنامه‌های تشکل متبوعش نام برد و خاطرنشان کرد: در برنامه‌های مشهد مقدس که روزهای 12 تا 17 مرداد برگزار خواهد شد، سید محمد بیاتیان نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع دانشجویان سخنرانی خواهد کرد.

انتهای پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.