پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۳

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، مستند «وقتی فرشته می‌شوی» در رابطه با دکتر شروان…

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، مستند «وقتی فرشته می‌شوی» در رابطه با دکتر شروان شعاعی دندانپزشکی است  که ۱۵ سال هر هفته به آسایشگاه کهریزک می رود و رایگان دندان‌های معلولان این آسایشگاه را درمان می‌کند.

به همین منظور و به دلیل بازخورد خوبی که «وقتی فرشته می شوی» در بازاحیایی توجه بیشتر به آسایشگاه خیریه کهریزک داشت مسئولان بهزیستی مراسمی را برای تقدیر و تشکر از عوامل این مستند برگزار خواهند کرد.

به گفته مسئولان آسایشگاه کهریزک این مستند سبب شد تا عده کثیری به خیریه و حمایت های مالی و معنوی از معلولان توجه بیشتری نشان دهند و به کمک رسانی ترغیب شوند.

این مراسم  روز پنج شنبه 29 خرداد با حضور مدیر شبکه اول سیما و مدیر مستند این شبکه، جمعی از مدیران بهزیستی، هنرمندان و سینماگران و جمعی از خیرین  برگزار می‌شود. 

برگزاری مراسم تقدیر از مستند «وقتی فرشته می شوی» به نوعی تأکید بر پرداختن به سوژه‌هایی در مستندها و فیلم های مختلف است تا حرکت های شایسته خیرین برای این قشر از جامعه که معلولیت های ذهنی و جسمی دارند تکرار شود.

یادآور می شود این مستند پیش از نوروز 93 از شبکه اول سیما پخش شد و مورد استقبال چشمگیری از سوی مخاطبان واقع شد.

انتهای پیام/ اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.