شنبه، ۱۵ شهریور ۹۳ - ۰۳:۵۲

فرمانده‌ی انتظامی شهرستان ملایر از وقوع تصادفی مرگبار با 7 کشته و 11 زخمی در محور «آورزمان – ملایر» خبر داد. سرهنگ «شعبان…

فرمانده‌ی انتظامی شهرستان ملایر از وقوع تصادفی مرگبار با 7 کشته و 11 زخمی در محور «آورزمان – ملایر» خبر داد.

سرهنگ «شعبان ترک‌نیا» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)- منطقه‌ی همدان، اظهار کرد: بر اساس اعلام پاسگاه انتظامی آورزمان یک تصادف فوتی در محور «آورزمان- ملایر» بین یک خودروی تریلی و یک دستگاه مینی‌بوس به وقوع پیوست که در این رابطه متأسفانه به علت شدت برخورد هر دو وسیله‌ی نقلیه، راننده هر دو خودرو و تعداد سه نفر از سرنشینان مینی‌بوس در دم فوت کردند.

این مقام انتظامی افزود: در همین رابطه با همکاری ادارات امدادی، بلافاصله مجروحان به بیمارستان منتقل شدند که بعلت شدت جراحت‌های وارده دو نفر از مجروحان با هویت مشخص در بیمارستان فوت کردند.

وی ادامه داد: هم‌چنین بر اساس وقوع این تصادف متأسفانه هفت نفر جان خود را از دست دادند و 11 نفر مجروح شدند که اقدامات درمانی در خصوص مجروحان در دست پیگیری است.

ترک‌نیا اظهار کرد: با بررسی کارشناس پلیس راه، علت این تصادف بی‌احتیاطی و انحراف به چپ از جانب خوردوی تریلی اعلام شده است.

فرمانده‌ی انتظامی شهرستان ملایر افزود: محور «آورزمان – ملایر» از جمله نقاط حادثه‌خیز این شهرستان است و در کنار اقدامات بازدارنده پلیس، به فرهنگسازی شامل افزایش نصب تابلوهای هشداردهنده، رسیدگی و اصلاح وضعیت نقاط حادثه‌خیز و تعریض جاده فوق نیازست که توجه مضاعف اداره‌ی راه و شهرسازی را می‌طلبد.

ترک‌نیا با اشاره به اهمیت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و لزوم تقید به این قوانین، خاطرنشان کرد: نهادینه شدن این فرهنگ در جامعه نیازمند عزم ملی و تشویق رانندگان به رعایت فرهنگ نظم و قانون حین رانندگی است تا از بروز حوادث دلخراش این‌چنینی جلوگیری شود.

براساس این گزارش، این تصادف در طول ماه اخیر دومین حادثه‌ی فوتی در این محور است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *