دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۶

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مالک اژدر شریفی ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی جشن گلریزان آذربایجان شرقی با بیان اینکه این تعداد…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مالک اژدر شریفی ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی جشن گلریزان آذربایجان شرقی با بیان اینکه این تعداد زندانی با پرداخت 30 میلیارد ریال از محل جشن گلریزان، کمک‌های مردمی و ستاد دیه آزاد می‌شوند، گفت: امیدواریم بخش خصوصی نیز برای برگزاری هرچه بهتر این جشن ما را یاری کند.

وی با تاکید بر اینکه در جشن گلریزان سال گذشته آذربایجان شرقی در جذب کمک های مردمی رتبه نخست کشوری را به دست آورد، گفت: آذربایجان شرقی در سال گذشته به لحاظ میزان جمع آوری کمک های مردمی با 14 میلیارد ریال در کشور مقام نخست را بدست آورد.

حجت الاسلام شریفی همچنین با بیان اینکه با این اعتبار، سال گذشته 143 زندانی جرایم غیرعمد در استان از زندان آزاد شدند، افزود: کمک‌های سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی در این راستا اثربخش است.

وی در خصوص بیمه شخص ثالث نیز گفت: اجرای کامل بیمه شخص ثالث موجب کاهش پرونده های جرایم غیرعمد در آذربایجان شرقی می شود.

حجت الاسلام شریفی در همین خصوص ابراز داشت: مردم باید نسبت به تمدید به موقع بیمه نامه ها اهتمام بورزند چراکه بیمه کامل خودرو موجب کاهش محسوس تعداد پرونده های جرایم غیرعمد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *