پنجشنبه، ۰۸ آبان ۹۳ - ۰۸:۱۶

ساکت الهامی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دیدار تیم های صبای قم و استقلال تهران که عصر جمعه در هفته سیزدهم لیک…

ساکت الهامی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دیدار تیم های صبای قم و استقلال تهران که عصر جمعه در هفته سیزدهم لیک برتر فوتبال در تهران برگزار می‌شود، اظهار داشت: صبا برای بازی برابر استقلال شرایط خوبی دارد و هم از نظر فنی و هم از نظر روانی، تیم برای بازی با استقلال آماده شده البته برگزاری مسابقه برابر تیمی پرهوادار آن هم در خارج از خانه، چالش های خاص خود را دارد.

وی افزود: استقلال در شرایطی که به میدان می‌آید که بهترین نفرات خود را در اختیار دارد البته بازیکنان مصدوم ما هم شرایط بازی را پیدا کرده اند و احمد حسن زاده هم که خرده مصدومیتی داشت به احتمال فراوان برای بازی با استقلال مشکلی ندارد.

 مربی تیم فوتبال صبای قم گفت: به غیر از حسین بادامکی که سه اخطاره است و آمبونو آچیله که وضعیت آسیب دیدگی اش مشخص نیست، بقیه نفرات ما برای بازی با استقلال آماده هستند و حتی اگر بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشته باشیم، بازیکنان جوان ما بر روی نیمکت آن قدر توانا هستند که بتوانند جای بقیه نفرات را پر کنند.

الهامی عنوان کرد: استقلال در کورس قهرمانی قرار دارد و با توجه به این که بازی قبل خود برابر پدیده را هم مساوی کرده با انگیزه برد به میدان می آید و بازی هجومی احتمالی استقلال می تواند برای صبا فرصت استفاده از ضد حملات ایجاد کند.

وی تصریح کرد: کار سختی برابر استقلال در پیش داریم اما پیروزی بر استقلال دور از دسترس نیست و اگر بتوانیم استقلال را در خانه اش شکست دهیم فرصت بسیار خوبی برای رسیدن به ۳ تیم نخست جدول پیدا می کنیم.

مربی تیم فوتبال صبای قم اظهار کرد: صبا نشان داده مقابل تیم‌های بزرگ بهتر کار می‌کند چنان که بازی خیلی خوبی برابر سپاهان در اصفهان یا نیمه نخست برابر تراکتورسازی در تبریز داشتیم و نشان داده‌ایم مقابل تیم‌های با برنامه و بزرگ بهتر ظاهر می‌شویم.

الهامی درباره حذف صبا از جام حذفی خاطرنشان کرد: ما با تمام قوا برابر شهرداری اردبیل قرار گرفتیم و معتقدم قرعه ما سخت‌ترین قرعه در میان تیم‌های لیگ برتری بود زیرا ما در مقابل تیمی قرار گرفتیم که ۷ هزار حامی داشت و بازیکنان ما شرایط سخت این بازی را درک نکرده بودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *