چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۵:۴۹

به گزارش خبرگزاری مهر، سلمان امیری در این باره اظهارداشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو و اماکن خصوصی…

به گزارش خبرگزاری مهر، سلمان امیری در این باره اظهارداشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو و اماکن خصوصی در قزوین، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران انتظامی کلانتری 12 قزوین در اقدامی یک سارق سابقه‌دار را شناسایی کردند که این سارق با دیدن مأموران متواری و پس از تعقیب دستگیر شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین افزود: با تشدید اقدامات پلیس در مقابله با سرقت در شهرستان قزوین مأموران انتظامی کلانتری 12 قزوین در اقدامی دیگر، یک سارق را شناسایی و دستگیر کردند و بازجویی از این سارق موفق به کشف پنج فقره سرقت اماکن خصوصی شدند.

امیری از شهروندان درخواست کرد: با رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدارهای پیشگیری از سرقت، در برقراری امنیت و آرامش در جامعه با پلیس همکاری و مشارکت داشته باشند.

پاک‌سازی نقاط آلوده در قزوین

وی در ادامه به پاک‌سازی نقاط آلوده در قزوین اشاره و عنوان کرد: در اقدامی مأموران مبارزه با مواد مخدر در شهرستان بویین‌زهرا سه قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کردند که در این اقدام دو کیلو و 381 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین افزود: از ابتدای هفته گذشته تاکنون مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان قزوین نیز 17 خرده‌فروش مواد مخدر در این شهرستان را در طرح پاک‌سازی نقاط آلوده دستگیر و یک کیلو و 874 گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف و ضبط کردند.

امیری با اشاره به اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در شهرستان تاکستان نیز اظهار کرد: در اقدامی اطلاعاتی شش خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح در شهرستان البرز نیز پنج خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر دستگیر شدند و 140 گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف و ضبط شد.

این مسئول عنوان کرد: همچنین در اقدامی دیگر دو نگهدارنده مواد مخدر نیز در شهرستان آبیک دستگیر شدند.

امیری خاطرنشان کرد: اجرای این طرح در روزهای آینده ادامه دارد.

سارق حرفه‌ای با 10 فقره سرقت در قزوین دستگیر شد

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: سارق حرفه‌ای با 10 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در استان قزوین دستگیر شد.

سلمان امیری اظهار کرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در قزوین، این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش مأموران کلانتری 13 باهنر در اقدامی این سارق حرفه‌ای شناسایی و دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: سارق در بازجویی تخصصی مأموران به 10 فقره سرقت قطعات داخل خودرو اعتراف کرد و روانه زندان شد.

امیری از شهروندان درخواست کرد که خودروهای خود را به دزدگیر، قفل پدال و فرمان تجهیز کنید و خودروها را در محیط‌های تاریک و خلوت پارک نکنند.

وی خاطرنشان کرد: توقف خودرو به صورت طولانی مدت در یک مکان امکان و زمینه ارتکاب عمل مجرمانه را فراهم می‌کند که این موضوع باید توسط شهروندان مورد توجه قرار گیرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان کرد: شهروندان همچنین باید از گذاشتن وسایل قیمتی در داخل خودرو به شدت خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.