دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۳ - ۰۱:۰۴

کیقباد یاکیده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: توسعه شبکه‌های آبرسانی در نقاط مختلف استان بوشهر را در دستور کار داریم و…

کیقباد یاکیده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: توسعه شبکه‌های آبرسانی در نقاط مختلف استان بوشهر را در دستور کار داریم و طرح‌های بسیار خوبی برای آبرسانی و تامین آب مورد نیاز مردم در دستور کار است.

وی به مشکلات کمبود آب اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: یکی از مهمترین راه‌های مقابله با کمبود آب، صرفه جویی در مصرف آب و استفاده بهینه از آب است که همه مردم باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند و آب را به درستی مصرف کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان بوشهر افزود: شبکه‌های ابرسانی استان بوشهر در بخش‌هایی با فرسودگی روبرو است و این موضوع باعث شده تا شاهد هدررفت بالای آب در استان بوشهر باشیم.

وی از اجرای دو مخزن بزرگ ذخیره آب در شهرستان دشتی خبر داد و بیان داشت: یکی از این مخزن‌ها در شهر کاکی اجرا می‌شود که هنوز مقداری کار دارد و برای دهه فجر آماده نمی‌شود و تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

یاکیده همچنین از اجرای مخزن 5 هزار متر مکعبی در شهر خورموج خبر داد و خاطرنشان ساخت: این مخزن را امیدواریم تا سال اینده بتوانیم تکمیل کرده و به بهره‌برداری برسانیم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *