شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۱۰

مسعود رهنما در گفتگو با خبرنگار مهر  افزود: مصوبه ساخت استخر شنای آستارا سال 1386 بوده و متاسفانه روند ساخت این پروژه ورزشی…

مسعود رهنما در گفتگو با خبرنگار مهر  افزود: مصوبه ساخت استخر شنای آستارا سال 1386 بوده و متاسفانه روند ساخت این پروژه ورزشی مطلوب نیست.

وی همچنین اظهارداشت:  تاکنون برای ساخت این پروژه ورزشی 220 میلیون تومان هزینه و هم اکنون 19 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان بر ضرورت توسعه زیر ساخت های ورزشی در استان به ویژه شهرستان مرزی آستارا تاکید کرد و گفت:  ورزش نقش مهمی در ارتقای سلامت جامعه دارد.

وی افزود:  ورزش نقش بی بدیلی در سلامت جامعه دارد و باید با ترویج فرهنگ ورزش در جامعه سلامت جامعه را تضمین کرد.

رهنما اظهارداشت: ترویج ورزش همگانی به عنوان اولویت نخست اداره کل ورزش وجوانان استان قرار دارد چون با ترویج این مهم ضریب سلامت جامعه افزایش خواهد یافت.

وی همچنین با اشاره به اینکه ورزش باعث نشاط، شادی و طراوت روح و جسم انسان می شود، گفت: ورزش نقش مهم و بسزایی در برقراری سلامت و تندرستی جامعه دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه هم اکنون تدوین سند توسعه ورزش استان در دستور کار قرار گرفته است، افزود: بر این اساس انجام فعالیت های پژوهشی در راس اقدام های اداره کل ورزش و جوانان گیلان قرار دارد.

وی همچنین با اشاره به اینکه طبق ارزیابی های انجام گرفته از سوی وزارت ورزش و جوانان، گیلان رتبه نهم کشوری را از آن خود کرده است، ادامه داد: با وجود این استان همیشه سبز گیلان در جذب و تخصیص منابع مالی در جایگاه بیست و سوم کشوری قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *