شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۴

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، صبح امروز مردم ساکن در کوی مسلم کوت عبدالله از توابع شهرستان کارون، با شنیدن صدای شلیک…

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، صبح امروز مردم ساکن در کوی مسلم کوت عبدالله از توابع شهرستان کارون، با شنیدن صدای شلیک گلوله سراسیمه از خانه‌های خود بیرون آمدند که در اثر تیرهای شلیک شده دو نفر در دم کشته و هفت نفر نیز مجروح شدند.

بنا بر این گزارش یکی از شاهدان عینی در خصوص علت وقوع این درگیری گفت: شب گذشته در حاشیه مراسمی که در کوت عبدالله برگزار شد دو کودک حاضر در این مراسم بر سر مالکیت دمپایی با هم درگیر شدند.

وی افزود: این درگیری شب گذشته شدت گرفت تا اینکه صبح امروز پدر یکی از این دو کودک با به دست گرفتن اسلحه کلاشینکف به خانه طرف مقابل آمد.

این شاهد عینی خاطرنشان کرد: پدر این کودک بلافاصله اقدام به شلیک گلوله می‌کند که بر اثر اصابت گلوله‌ها به مردمی که با شنیدن صدای گلوله به خیابان ریخته بودند یک زن و یک مرد کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند.

صبح امروز شنبه پدر یکی از این بچه‌ها با اسلحه کلاشینکف به سمت خانواده طرف دعوای دیشب می‌رود و شروع به تیراندازی به خانه آنها می‌کند.

بعد از این حادثه پلیس وارد عمل شد و ضارب را دستگیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.