شنبه، ۱۰ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۶

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ب ایران خود را برای حضور در چهارمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا آماده می‌کند. پنجمین…

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ب ایران خود را برای حضور در چهارمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا آماده می‌کند. پنجمین اردوی تیم ملی والیبال ب ایران از فردا شنبه با حضور 20 بازیکن آغاز می‌شود و به مدت 12 روز ادامه خواهد داشت.

پیمان اکبری سرمربی تیم ب کشورمان 20 بازیکن را به این اردوی آماده‌سازی دعوت کرده است که نسبت به اردوی قبلی دو بازیکن تیم ملی الف که از صربستان به ایران بازگشتند، به جمع 18 بازیکن قبلی افزوده شدند. اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:

* پاسورها: محمد طاهر وادی، فرهاد سال افزن، مصطفی باقری
* قدرتی: پوریا فیاضی، محمدرضا حسینی پویا، سجادی
* دریافت کننده: رحمان داوودی، سعید شیرود
* سرعتی: سجاد دهنوی، علیرضا جدیدی، سعید مصطفی‌وند، علی شفیعی محمد فلاح زرچوب
* لیبرو: مهدی مرندی، علی حسین، فرهاد ظریف، ناصر رحیمی
* پشت خط زن: آرمین رنجبر، رضا قرا، جواد حسین آبادی

این تمرینات زیر نظر کادر فنی شامل محمدحسین حسینی فرد به عنوان سرپرست، پیمان اکبری به عنوان سرمربی، رضا ابراهیمی، کیوان مجردی، ایرج مقدم، رحمان محمدی‌راد و رضا تندروان به عنوان مربی، رضا زینال‌زاده به عنوان بدنساز، مهرداد مهرانپور به عنوان آنالیزور، علی محمدی‌فرد به عنوان فیزیوتراپ و محمود محمدی به عنوان ماساژور برگزار می‌شود.

تیم ملی والیبال ب ایران خود را برای حضور در چهارمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا که اواخر مرداد و اوایل شهریورماه سال جاری در قزاقستان برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *