سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر، جواد حسینی ظهر دوشنبه در جلسه شورای مشاورین اداره کل آموزش و پرورش این استان در مشهد ابراز داشت:…

به گزارش خبرنگار مهر، جواد حسینی ظهر دوشنبه در جلسه شورای مشاورین اداره کل آموزش و پرورش این استان در مشهد ابراز داشت: 20 مدرسه حریم حرم امام هشتم(ع) به مراکز اقامتی برای فرهنگیان تبدیل می‌شود.

وی افزود: در بافت هزار هکتاری اطراف حرم 150 مدرسه وجود دارد که با تغییر کاربری 20 مورد از این آموزشگاه ها توسط دولت موافقت شده است.

 وی ضمن تاکید بر اهمیت نقش مشاوران در تصمیم گیری های این اداره بر ضرورت بهره گیری از تجربیات آن ها در تمامی بخش ها و ادارات تابعه استان تاکید کرد.

وی با اشاره به کار گروه مشاوران این اداره کل اظهار داشت :تاکنون مشاوران بنا به تخصص و دانش ضمنی که داشته اند بیش از چهل طرح را برای اجرا پیشنهاد کرده و با راه اندازی کمیته هماهنگی و اجرایی مشاوران زمینه اجرای این طرح ها فراهم شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در بخش دیگری ازسخنانش ضمن بیان بخشی از راهبردهای گروه مشاوران اظهار داشت :تعامل کمیته هماهنگی و اجرایی مشاوران با ادارات و قطب ها ،ارزیابی عملکرد مستمر مدیران ادارات تابعه ،آموزش مدیران تعدیل و تحول و در نهایت ایجاد فرصت برای کمیته هماهنگی و اجرایی مشاوران این اداره کل از مهمترین راهبردهایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

حسینی از دریافت 6 هزار تقاضای انتقال معلمان خبر داد که تنها با 600 مورد آن موافقت شده است .

وی همچنین اضافه کرد: دو هزار معلم  در این استان بازنشسته خواهند شد و این درحالی است که آموزش و پرورش هیچ ورودی و استخدامی ندارد.

در ادامه این جلسه عقدایی مشاور مدیرکل در امور بازنشستگان ضمن گزارشی از روند فعالیت این بخش خواستار تغییر مکان کانون بازنشستگان اداره کل شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.