یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۲

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈعلی آشتابˈ روز شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان لرستان، افزود: سند توسعه اشتغال استان با…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈعلی آشتابˈ روز شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان لرستان، افزود: سند توسعه اشتغال استان با همکاری و مشارکت دستگاههای تخصصی و سیستم های پولی و بانکی استان لرستان تهیه و تدوین شده است.

وی اظهار داشت: چنانچه مفاد این سند به طور کامل اجرایی شود و اعتبارات پیش بینی شده از محل منابع ملی، استانی و صندوق توسعه ملی تامین و تخصیص داده شود، زمینه اشتغال بکار 20 هزار نفر از افراد جویای کار به صورت مستقیم دراین استان فراهم خواهد شد.

آشتاب تصریح کرد: سند توسعه اشتغال استان لرستان با نظارت و همکاری 86 دستگاه اجرایی و در یک چارچوب ملی تدوین شده که سیاست اصلی آن ایجاد اشتغال با توجه به ظرفیت هریک از شهرستان ها و مناطق تابعه استان است.

به گزارش ایرنا، در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری لرستان، سه طرح تعاونی با اعتبار 40 میلیارد ریال و اشتغالزایی 52 نفر تصویب شد.

همچنین مقرر شد وضعیت کارخانه چیبس ازنا پس از 10 سال از آغاز اجرای طرح و مجتمع خدمات رفاهی الیگودرز به صورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد.

7269/1625

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.