چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۹۳ - ۰۲:۴۵

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه بدرقه زائران اراک در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: 600 دستگاه اتوبوس…

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه بدرقه زائران اراک در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: 600 دستگاه اتوبوس زائران استان را به حرم مطهر امام راحل انتقال می دهند.

سرهنگ پاسدار ˈمحس گلشن زادهˈ افزود: برای تسهیل در اعزام زائران استان مرکزی به حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، پنج کمیته فرهنگی، پشتیبانی، حمل و نقل ، بهداشت و درمان و امنیتی تشکیل شده است

وی با بیان اینکه تمام زائران تحت پوشش بیمه هستند، گفت: برنامه های فرهنگی مختلفی از قبیل توزیع بسته های فرهنگی و قرائت ادعیه در طول مسیر برای زائران اجرا می شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی یادآور شد: ملت انقلابی ایران اسلامی هر ساله در 14 خرداد با حضور پرشور در آیین ارتحال امام راحل، با آرمانهای آن حضرت و مقام معظم رهبری تجدید میثاق می کنند.

وی اظهار کرد: مردم ایران با شرکت در این آیین به دنیا نشان می دهند که در مسیر امام ( ره ) و انقلاب قرار داند و تبلیغات دشمنان، فشاراقتصادی و هیچ مشکل دیگری این ملت را از راه امام که همان راه اسلام و قرآن است برنمی گرداند .

حضرت امام خمینی ( ره ) در 14 خرداد 1368 به ملکوت اعلی پیوست .ک/2

7115/559

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.