چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر طهماسبی شامگاه سه شنبه در دیدار کارگزاران با رئیس سازمان حج و زیارت کشور، با اعلام این…

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر طهماسبی شامگاه سه شنبه در دیدار کارگزاران با رئیس سازمان حج و زیارت کشور، با اعلام این خبر گفت: این تعداد زائر توسط کاروان های مختلف به حج و عتبات عالیات برده می شوند و هیچ مشکلی هم به وجود نمی آید . باید تلاش کنید تا این ظرفیت ها را بالاتر ببرید تا هم کاروان ها در استان رونق بگیرد و هم زائرین بیشتری به حج و عتبات عالیات مشرف شوند.

وی  با بیان اینکه استان علی رغم ظرفیت های زیاد استانی فقیری است، عنوان داشت:  در این استان همه مردم در کنار هم اعم از شیعه و سنی با صلح زندگی می کنند و هیچ مشکلی ندارند و با توجه به ظرفیت هایی که در آن وجود دارد متاسفانه استانی فقیر است.

طهماسبی تامین امنیت در استان و کشور را خاکستری دانست و یادآور شد:  در استان با توجه به اینکه مولفه های امنیتی فراوانی وجود دارد اما معظلی مشاهده نمی شود .

وی افزود: زمانی که اولین گروه های داعشی وارد عراق شد و مصیب های زیادی را در این کشور به وجود آورد تمامی ائمه جمعه استان موضع گیری کرده و حرکت های داعش را محکوم کردند .

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان ادامه داد:  در طی 35 سال گذشته در استان تمامی اقشار اعم و از شیعه و سنی  در کنار هم با آرامش زندگی  کرده اند  و توانسته اند در کنار یکدیگر زندگی مسالمت آمیزی  را داشته باشند.

وی اضافه کرد: با وجود اینکه ما در عصری به سر می بریم که بحران های زیادی در اطراف کشور مان را فرا گرفته است  و کسانی پیدا شده اند که به نام اسلام لکه ننگی را بر دامن اسلام به وجود آورده اند اما مردم ایران در صفا و صمیمیت در کنار هم زندگی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.