پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۴

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد شروین اسبقیان قبل از ظهر پنجشنبه در نشست نخستین ستاد گرامیداشت این هفته گفت: 26 مهر روز…

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد شروین اسبقیان قبل از ظهر پنجشنبه در نشست نخستین ستاد گرامیداشت این هفته گفت: 26 مهر روز ورزش، ولایتمداری، اخلاق و معرفت، روز 27 مهر ماه روز ورزش، تجلیل از نام آوران و قهرمانان، روز 28 مهر ماه روز ورزش، مدرسه، دانشگاه و حوزه، روز 29 مهر ماه روز ورزش، کارمندان و کارگران، روز سی ام مهر روز ورزش، روستانیان و عشایر، روز یک آبان روز ورزش، بسیج، نیروهای مسلح و ایثارگران و دو آبان روز ورزش همگانی، بانوان و خانواده نام‌گذاری شده است.

وی ادامه داد: همزمان با روزهای آغازین این هفته شاهد برگزاری همایش های پیاده روی، کوهروی و دوچرخه سواری در تمامی شهرستان‌ها خواهیم بود.

اسبقیان با اشاره به برگزاری 200 برنامه فرهنگی و ورزشی در این هفته گفت: برگزاری همایش‌های بزرگ کوهروی همگانی و خانوادگی در سراسر استان، همایش بزرگ ورزش صبحگاهی، راه اندازی و توسعه پایگاه های ورزش قهرمانی و استعدادیابی و صدها همایش و مسابقه بزرگ استانی و کشوری در استان از جمله این برنامه ها خواهد بود.

وی افزود: در این هفته بیشترین تمرکز خود را بر روی افزایش ورزش همگانی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز است، خواهیم داشت و همچنین توسعه ورزش قهرمانی نیز از دیگر برنامه های این هفته خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه برگزاری برنامه‌های این هفته می‌تواند گام موثری برای افزایش نشاط در بین جوانان باشد، گفت: سعی ما بر این است که در این هفته تمامی قشرهای مختلف مردم روی به ورزش بیاورند و در این زمینه ایجاد شادی و نشاط در زندگی مردم بیشتر از گذشته خود را نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.