چهارشنبه، ۳۰ مهر ۹۳ - ۰۵:۱۰

جواد هروی ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهارکرد: برای بررسی مشکلات کارخانه فولاد قائنات جلسات زیادی با وزیر صنعت، معدن و…

جواد هروی ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهارکرد: برای بررسی مشکلات کارخانه فولاد قائنات جلسات زیادی با وزیر صنعت، معدن و تجارت داشته‌ایم که برای اختصاص اعتبار به پروژه فولاد شهرستان قائنات بکارگیری اعتبار دولتی، فایناس چین و جذب اعتبارات بخش خصوصی مطرح شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از تزریق حدود 200 میلیون یورو فایناس چین در هفته گذشته خبر داد و افزود: فایناس چین اختصاص یافته و وارد چرخه کار شده است.

هروی با اشاره به اینکه بخش خصوصی نیز برای سرمایه‌گذاری در این پروژه توانسته است نظر دولت را جذب کند، تاکید کرد: با این اقدامات صورت گرفته تصور می‌شود که گام بلندی در راستای راه‌اندازی این پروژه برداشته شود.

وی با بیان اینکه با گشایش اعتبارات، بخش احیای این پروژه در تابستان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: امید است با تولید در بخش احیا، بتوانیم بخش ذوب کارخانه را راه‌اندازی کنیم.

نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: راه‌اندازی بخش احیای کارخانه فولاد قائنات برای ما از اهمیت زیادی برخودار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.