جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۹

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین شادکام با اشاره به جلوه‌های ویژه این نمایش گفت: این نمایش از نورپردازی‌های خاص، صحنه بزرگ و بسیاری…

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین شادکام با اشاره به جلوه‌های ویژه این نمایش گفت: این نمایش از نورپردازی‌های خاص، صحنه بزرگ و بسیاری از امکانات دیگر بهره می‌گیرد تا مخاطب بتواند فضای واقعی‌تری را احساس کند.

وی افزود: از جمله برنامه‌های این نمایش اجرای انفجارهای صوتی است که در طول نمایش برگزار می‌شود.

شادکام ادامه داد: نورافشانی‌های گرم در خارج و نورافشانی‌های سرد در خارج در داخل سالن باعث خواهد شد مخاطبان از این اتفاق هنری لذت کافی را ببرند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: این نمایش 4 عصر مهم تاریخی را در بر می‌گیرد که این عصرها شامل نمایش آیینی انبیای الهی، پیامبر عظیم‌الشان اسلام، واقعه غدیر، میلاد امام زمان (عج) و عصر حاضر که انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.

وی خاطرنشان کرد: این نمایش 4 بعد مخاطب را درگیر نمایش می‌کند.

شادکام افزود: در این نمایش به زندگی حضرت نوح اشاره می‌شود و به همین منظور یک کشتی 7 متری ساخته شده که به طور قطع برای مخاطب جذاب خواهد بود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد تصریح کرد: از جمله بخش‌های مربوط به عصر حاضر قیام 15 خرداد، ورود حضرت امام(ره) به ایران و دفاع مقدس و ارتباط قلبی رزمندگان و حضرت حجت در جبهه‌های حق علیه باطل است.

گفتنی است؛ این نمایش به مدت از 22 تا 31 خرداد ماه از ساعت 20 در مجتمع آیه‌ها اجرا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.