چهارشنبه، ۱۶ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۲

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله منتظری شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی امسال 200 پایگاه ثابت و سیار نیکوکاری…

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله منتظری شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی امسال 200 پایگاه ثابت و سیار نیکوکاری کمکهای مردمی استان لرستان را جمع آوری می کنند.

وی با بیان اینکه در قالب ایجاد این پایگاههای نیکوکاری کمکهای مردمی برای دانش آموزان بی بضاعت استان لرستان جمع آوری می شود عنوان کرد: طرح جمع آوری کمکهای مردمی برای دانش آموزان لرستان با همکاری آموزش و پرورش لرستان و همچنین کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اجرا می شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان همچنین از ایجاد مراکز نیکوکاری مستقر در مساجد و پایگاههای مقاومت بسیج استان خبر داد.

منتظری با اشاره به نواخته شدن زنگ نیکوکاری در سطح مدارس لرستان در روز چهارشنبه بیان داشت: در قالب نواخته شدن این زنگ کمکهای جمع آوری شده در مدارس لرستان به طور کامل تحویل انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت استان خواهد شد.

وی افزود: همچنین کمکهای جمع آوری شده طی روزهای پنج شنبه و جمعه نیز 70 درصد آنها تحویل آموزش و پرورش و 30 درصد نیز از سوی کمیته امداد استان به دانش آموزان تحت پوشش خود پرداخت می شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان بیان داشت: طی سال گذشته در قالب جشنهای نیکوکاری و پایگاههای نیکوکاری استان یک میلیارد تومان از هدایا و کمکهای نقدی مردمی استان جمع آوری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.