سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۵۱

ˈسعید میررحیمیˈ روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: جمع آوری و تحویل اشیای پیدا شده در تاکسی های تحت…

ˈسعید میررحیمیˈ روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: جمع آوری و تحویل اشیای پیدا شده در تاکسی های تحت نظارت این سازمان به صاحبان آنان از اقدامات تاکسیرانان است.

وی اظهار کرد: در صورتی که اشیای پیدا شده شامل مدارک باشد سعی می کنیم در اولین فرصت ممکن آنها را از طریق سازمان به صاحبانشان تحویل دهیم در غیر اینصورت چنانچه تعداد قابل توجهی از مدارک جمع آوری شود از طریق پست به صاحبان آنان تحویل خواهد شد.

میررحیمی خاطرنشان کرد: مدارک تحویل شده به اداره کل پست شامل 74 مورد عابر بانک، 24 جلد شناسنامه، دو جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی، 26 مورد کارت ملی، 12 مورد کارت سوخت، چهار مورد کارت پایان خدمت، یک جلد گذرنامه، 11 مورد گواهی نامه، 22 مورد انواع کارت شناسایی، یک مورد عقدنامه، دو مورد قوالنامه و سه مورد کارت خودرو بوده است.

این مسوول اضافه کرد: در جلسات شهرشناسی و توجیهی که برای رانندگان تاکسی برگزار می شود، سعی می کنیم اطلاع رسانی لازم در خصوص تحویل اشیای گمشده به مسئول این واحد داشته باشیم تا در صورت پیدا شدن شیئی در تاکسی ظرف مدت حداکثر 48 ساعت به سازمان تحویل دهند.

وی با اشاره به این که شهروندان می توانند با مراجعه به این واحد پیگیر اشیای گمشده خود باشند، یادآور شد: شهروندان اطمینان داشته باشند که اگر در ترددهای خود از تاکسی های تحت نظارت سازمان استفاده کنند در صورتی که اشیا یا مدارک خود را در تاکسی فراموش کنند رانندگان آن را به واحد اشیای گمشده سازمان تحویل می دهند.

دو هزار و 59 تاکسی زرد گردشی و خطی، هزار و 814 تاکسی نارنجی شرکتی، 51 تاکسی ون، هزار و 52 سواری شخصی ساماندهی شده و 22 تاکسی سبز بانوان در شهر قزوین، کار خدمات دهی به شهروندان را برعهده دارند.

7389/616

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.