چهارشنبه، ۳۰ تیر ۹۵ - ۰۲:۴۵
۲۰۷ صندوقدار

۲۰۷ صندوقدار حتما داستانی متفاوت از ۲۰۶ صندوقدار را برای ما ایرانی ها تکرار خواهد کرد، چرا که ۲۰۶ صندوقدار در ابتدا با…

۲۰۷ صندوقدار حتما داستانی متفاوت از ۲۰۶ صندوقدار را برای ما ایرانی ها تکرار خواهد کرد، چرا که ۲۰۶ صندوقدار در ابتدا با کیفیتی بالا تولید و در کشور در اختیار علاقه مندانش قرار گرفت تا کم کم رد چینی ها در تولید قطعاتش باعث شد تا محبوبیت این خودرو به دیلیل عدم خرید آن حتی در حد خودروهای چینی هم پایین بیاید، اما داستان عرضه ۲۰۷ صندوقدار جور دیگری است این خودرو کلا قرار است یا خودش از چین بیاید، یا خط تولیدش؟ در ادامه با میهن پست همراه شوید.

۲۰۷ صندوقدار و رانندگی با آن را اگر چه ایرانی ها تجربه اش نکرده اند اما تجربه رانندگی با ۲۰۷ هاچ بک خود تا حدودی گویای وضعیت فنی ۲۰۷ صندوقدار است. خودرویی با کیفیت اما با هزینه نگهداری بالا، اما زیبا و چالاک که کارشناسان از وضعیت فنی آن راضی هستند.

به عبارتی دیگر مصداق حضور ۲۰۷ صندوقدار در ایران دیگر همانند شایعات حضور ۲۰۶ صندوقدار  نخواهد بود چرا که زمانی ۲۰۶ با مدل سدان به بازار ایران معرفی شد، برخی افراد بخاطر بی اطلاعی اشاره می کردند که این خودرو حاصل تلاش مهندسان ایرانی است و در هیچ جای دنیا اجازه فروش را به خاطر مهندسی ضعیف ندارد. ولی با کمی تحقیق می شد به این نتیجه رسید که ۲۰۶ SD خودرویی است که فرانسوی ها آن را طراحی کرده اند.

بعد از عرضه ۲۰۶ پلاس با عنوان ۲۰۷i در ایران، برخی منابع اعلام کردند که نسخه سدان آن هم به ایران می آید چرا که ۲۰۷ صندوقدار  در بازار چین تولید شده است و از طریق دانگ فنگ به بازار این کشور راه پیدا کرده است. پس می توان پی برد که حداقل ۲۰۷ سدان، خودرویی نیست که مهندسی ایرانی را در خود داشته باشد اما باز هم همانند سایر مدل های عرضه شده توسط خودروهای ایرانخودرو، رد چینی ها در آن قابل مشاهده خواهد بود.

در این میان مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفته:

مرحله بعدی در خصوص همکاری ایران خودرو و پژو، ثبت رسمی شرکت ایکاپ است که طی روزهای آینده انجام خواهد شد . زمان عرضه ۲۰۷ صندوقدار به بازار توسط ایران خودرو زمستان امسال – ۱۳۹۵ – خواهد بود.

در حال حاضر قیمت فول ترین نسخه ۲۰۷ سدان در بازار چین ۱۰۷ هزار و ۸۰۰ یوآن اعلام شده بود که به عبارتی حدود ۵۸ میلیون تومان ارزش دارد. سنسور نور، سانروف، سنسور پارک عقب، تودزوی چرمی و رینگ آلمینیومی، از جمله امکاناتی است به غیر از دو کیسه هوا، سیستم تهویه اتوماتیک و گیربکس چهار سرعته اتوماتیک، روی نسخه فول نصب می شود.

با هم در میهن پست تصاویری از خودرو ۲۰۷ صندوقدار که محصول جدید ایرانخودرو خواهد بود را تماشا خوهیم کرد.

 

منبع عکس :  bright-car

یک دیدگاه برای “۲۰۷ صندوقدار در راه بازار ایران + عکس و قیمت”

  1. مرتضی تهرانی گفت:

    از نمای کناری و پشت دقیقا شبیه ۲۰۶ sd هست ، چندا تغیبری نکرده و جلو داشبورد هم همون جلو داشبورد ۲۰۷ هاچ بک هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.