چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۱

گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس حاکی است، سردار ˈمنوچهر امان اللهیˈ گفت: ماموران پلیس ایستگاه ایست و بازرسی شهید مدنی…

گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس حاکی است، سردار ˈمنوچهر امان اللهیˈ گفت: ماموران پلیس ایستگاه ایست و بازرسی شهید مدنی مهریز هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون آمیکو که با محموله لوله پلی اتیلن از مسیر استان های جنوبی عازم تهران بود مشکوک و خودرو را برای بازرسی متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس در بازرسی از این خودرو موفق به کشف 140 کیلوگرم حشیش و 68 کیلوگرم تریاک از داخل لوله های پلی اتیلن شدند.

فرمانده انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: ماموران در این رابطه دو نفر را دستگیر و تحویل مقامات قضایی دادند.

پاسگاه شهید مدنی در 40 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

گزارش دیگری از این پایگان حاکی است، جانشین فرمانده انتظامی یزد از کشف یکهزار و110 قلم انواع کالای قاچاق در این استان خبر داد.

سرهنگ ˈعطاء الله احمدیˈ گفت: ماموران پلیس ایستگاه ایست و بازرسی شهید مدنی استان این کالای قاچاق را با ارزش بیش از 500 میلیون ریال کشف و ضبط کردند.

وی اضافه کرد: ماموران انتظامی دو دستگاه خودرو اتوبوس و کامیون حامل بار قاچاق که از مسیر بندرعباس عازم مرکز کشور بودند را شناسایی و برای بازرسی متوقف کردند.

این مسوول ادامه داد: در بازرسی از این خودروها انواع پوشاک و کالای قاچاق شامل شلوار، تی شرت، شال، بلوز، کفش، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و کولرگازی کشف شد.

احمدی ارزش کالاهای مکشوفه را 500 میلیون ریال برآورد کرد و افزود: در این رابطه دو نفر متهم دستگیر شدند. ک1

7536/616

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.