یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۳۰

کریم شرفخانی روز شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های سوم خرداد، حماسه آزادسازی خرمشهر و سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره ) خوی…

کریم شرفخانی روز شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های سوم خرداد، حماسه آزادسازی خرمشهر و سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره ) خوی اظهار کرد: برای شرکت در مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی این تعداد از قشرهای مختلف مردم و دوستداران امام (ره) از خوی به حرم مطهر ایشان اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه نام بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه در تاریخ ماندنی است گفت: بیست و پنجمین سالگرد حضرت امام راحل و سوم خرداد با شکوهتر از سال های گذشته در این شهرستان برگزار می شود.

حجت الاسلام غلامرضا معصومی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خوی هم در این جلسه از تشکیل سه کمیته ویژه برای برگزاری هرچه با شکوهتر این دو مناسبت در شهرستان خوی خبر داد و از مردم و مسئولان خواست با حضور گسترده در مراسم سوم خرداد و ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با آرمان های والای امام راحل و شهدا تجدید پیمان ببندند.

سرهنگ پاسدار قهرمان عیوضلو جانشین فرمانده سپاه خوی هم در این جلسه از برگزاری 15 برنامه فرهنگی و ورزشی در سالگرد سوم خرداد آزاد سازی خرمشهر در خوی خبر داد.

شهرستان خوی دومین شهر پرجمعیت آذربایجان غربی است و 130 کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد.

این شهرستان ملقب به دارالمومنین و دارالصفاست.

7128/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.