پنجشنبه، ۰۸ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، نادر سقا پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های اوقات فراغت تصریح کرد: برنامه های چند…

به گزارش خبرنگار مهر، نادر سقا پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های اوقات فراغت تصریح کرد: برنامه های چند منظوره فرهنگی، تربیتی، مذهبی و ورزشی برای اعضا در نظر گرفته شده است.

سقا معتقد است یکی از ظرفیت‌های کانون‌های مساجد برای جذب جوانان و نوجوانان به مساجد فصل تابستان است که تقارن با رمضان زمینه‌ی استفاده‌ی بیشتر از این کانون‌ ها را افزایش داده است.

وی با بیان اینکه کانون های فرهنگی به دنبال غنی سازی آموزشی و معنوی تعطیلات تابستانی جوانان است، ادامه داد: در سال جاری استفاده از خانه های دیجیتال نیز برای علاقه مندان در نظر گرفته شده است.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تصریح کرد: در صورت استقبال اردوهای تفریحی آموزشی نیز برای علاقه مندان برگزار خواهد شد.

به گفته سقا سال گذشته 350 پایگاه اوقات فراغت برای اعضای کانون در نظر گرفته شده است که با توجه به افزایش کانون ها در یک سال گذشته به 400 پایگاه افزایش خواهد یافت.

وی افزود: در راستای برگزاری بهینه برنامه ها 25 تفاهم نامه با دستگاه های اجرایی و مراکز مختلف فرهنگی، ورزشی و تفریحی استان منعقد شده است تا اعضای کانون ها در ایام تابستان بتوانند از خدمات این مراکز استفاده کنند.

سقا از برگزاری طرح خادمان و بانیان مساجد خبر داد و اضافه کرد: همچون سال های گذشته دو هزار نفر از منتخبین کانون ها در اردوهای تفریحی شرکت خواهند کرد و منتخبان این اردوها نیز به اردوی کشور آسمانی ها اعزام خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *